Vedoucí Servisní Technik - Zdravotní a Gastro přístroje

 Pro etablovanou a stabilní společnost společnost zabývající se prodejem a servisem zdravotnické techniky a gastro zařízení se sídlem v Praze hledáme Vedoucího Servisního Technika, který bude odpovědný za tým Servisních Techniků, ale sám přiloží ruku k dílu.

Pro tým více než 10 servisních techniků hledáme vedoucího servisního technika, který se bude věnovat se znalostí věci vedení týmu, nastavování procesů, komunikaci se zákazníky a samozřejmě odborné servisní činnosti.

Náplň Práce:

  • Vedení týmu servisních techniků – organizačně, metodicky a odborně
  • Komunikace s dodavateli = zahraničními výrobci
  • Komunikace se zákazníky
  • Tvoření reportů
  • Instalace dodávaných přístrojů včetně zaškolení obsluhujícího personálu
  • Provádění PBTK
  • Záruční a pozáruční servis
  • Poskytování odborných konzultací
  • Zpracovávání servisních výkazů a cenových nabídek

Nabídka:

  • Mladý tým, příjemné prostředí a flexibilní pracovní dobu
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje, workshopy a kurzy u výrobců v zahraničí
  • Služební vůz, notebook a mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Nadstandardní preventivní zdravotní péči – každé dva roky zdarma komplexní lékařské vyšetření ve fakultní nemocnici v Praze, očkování proti chřipce zdarma
  • 50% slevu do 4* wellness hotelů v Jizerských horách
  • Zajímavé teambuildingové aktivity několikrát ročně
  • 5 týdnu dovolené
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned

Požadavky:

  • Zkušenost se servisem zdravotnické, nebo gastro techniky
  • Zkušenost jako vedoucí, nebo team leader vítána
  • Komunikativní znalost AJ
  • Technické vzdělání
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz – Sk. B.