The Reed Group

Na počátku 60. let 20. století byla společnost Reed průkopníkem v oblasti náboru kvalifikovaných pracovníků ve Velké Británii. V průběhu sedmi dekád jsme se postupně vypracovali na největší světovou společností v oblasti personalistiky, která je stále v držení jedné rodiny. Máme pobočky ve Velké Británii, v Evropě, na Blízkém východě a ve východní Asii.

Udržujeme si přístup k největším mezinárodním databázím uchazečů a údajům o jejich kvalifikaci ve 20 odborných odvětvích po celém světě. Snažíme se, aby v centru všeho, co děláme, byli lidé, a díky tomu naplňujeme náš cíl: zlepšovat život lidí prostřednictvím práce.

Image 2021 12 10 T14 12 38
Image 2021 12 10 T12 11 56

Největší rodinná personální společnost na světě a průkopník specializovaných personálních služeb. Spolupracujeme s více než 30 000 organizacemi a firmami ve 20 odvětvích s cílem obsadit jejich volná pracovní místa, ať už se jedná o trvalý, dočasný nebo brigádnický úvazek.

Image 2021 12 10 T14 12 38

Co se týče screeningu uchazečů, postaráme se o prověření jejich minulosti a pracovních zkušeností u bývalých zaměstnavatelů. Prověřování vedené společností Reed kombinuje rozsáhlé zkušenosti s komplexním seznamem kontrol. Služba Reed Screening je k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a díky rychlé odezvě může přinést výsledky v řádu hodin, nikoli dnů, takže se můžete rychle rozhodnout pro přijetí toho správného uchazeče.

Image 2021 12 10 T14 12 38

Reed Business School byla založena v roce 1972 a je špičkovým britským centrem pro výuku různých odborných kvalifikací. Může se pochlubit úspěšností, která výrazně převyšuje celostátní průměr. Specializujeme se na kvalifikace v oblasti financí a účetnictví a zaměřujeme se na to, abychom našim studentům pomohli získat nejen dovednosti a znalosti k dosažení jejich profesní kvalifikace, ale také vytvořili jedinečné a příjemné prostředí pro výuku.

Image 2021 12 10 T14 12 38

Reed Foundation je charitativní organizace, kterou v roce 1972 založil zakladatel společnosti Reed – Sir Alec Reed. V průběhu posledních 10 let věnovala nadace více než 9,5 milionu liber nejrůznějším charitativním organizacím z mnoha odvětví, včetně organizací zaměřených na životní prostředí a sociální mobilitu ve Velké Británii. Jejím cílem je vracet prostředky zpět komunitám, v nichž působíme, a inspirovat tradici charitativního dárcovství jak v rámci naší společnosti, tak i mezi našimi pracovníky.

Image 2021 12 10 T14 12 38

V roce 2021 jsme představili program franšízového partnerství s rodinnou společností Reed – vzrušující příležitost, jak k nám přivést mezinárodní franšízanty. Po mnohaletém úsilí, díky němuž jsme se etablovali jako mezinárodní komunita náborových specialistů, chceme pomoci využít jméno Reed také ostatním k vybudování vlastního podnikání, a to za pomoci naší infrastruktury, nástrojů a zdrojů, které jim pomohou urychlit cestu k úspěchu.

Image 2021 12 10 T14 12 38

Reed.co.uk je jedním z předních britských trhů práce, který online způsobem propojuje jednotlivce se světem kariérních příležitostí. Kromě pracovních nabídek nabízí Reed.co.uk také různé kurzy a kariérní poradenství. Náborářům a zaměstnavatelům nabízí inzerci pracovních nabídek, databázi životopisů s více než 12 miliony kandidátů, rady pro náboráře a novinky.

Historie společnosti Reed

General Testimonial 1

Kristýna Mikšovská

​Agentura Reed je pro nás profesionálním partnerem v oblasti náboru. Oceňujeme proaktivní přístup v rámci celého procesu a také rychlou odezvu na naše požadavky.

General Testimonial 1
Generic testimonial 2

Generic testimonial 2

Ondřej Verbo

​​Komunikace s Reed probíhala na pokročilé a profesionální úrovni již od první chvíle, kdy mne oslovila. Je vždy potěšením spolupracovat s někým, kdo ví, o čem mluví a nebojí se použít humor k odlehčení občasných stresových situací. 

Ondřej Verbo

Senior Developer

​Komunikace s Reed probíhala na pokročilé a profesionální úrovni již od první chvíle, kdy mne oslovila. Je vždy potěšením spolupracovat s někým, kdo ví, o čem mluví a nebojí se použít humor k odlehčení občasných stresových situací. 

Ondřej Verbo
Kamil Bělina

Kamil Bělina

Junior Key Account Manager

Oceňuji především profesionální přístup a rychlost informací, které mi byly zprostředkovávány.

Tomáš Berger

IT Tools & Maintenance Specialist

​Reed mi byla velmi nápomocna již od prvního okamžiku, kdy jsme se dostali do kontaktu. Představila mi nabídku práce, kterou jsem považoval za atraktivní a zároveň pro mne byla výzvou. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a podpoře před oběma pohovory se mi nakonec podařilo uspět.

Tomáš Berger
Kristýna Mikšovská

Kristýna Mikšovská

HR Consultant

Agentura Reed je pro nás profesionálním partnerem v oblasti náboru. Oceňujeme proaktivní přístup v rámci celého procesu a také rychlou odezvu na naše požadavky.

Lucie Chladová

Recruiter

Vysoce profesionální přístup, v kombinaci s jejich schopností vytvářet přátelské a příjemné prostředí pro kandidáty, je něco, co skutečně funguje – pro ně, pro nás a především pro kandidáty. Situace win-win-win je dělá vyjímečnými.

Lucie Chladová
Miroslava Ambrozova

Miroslava Ambrozova

HR & Operations Manager

Nejenže jsou schopni najít kandidáty na komplexní a vedoucí pozice v oblasti IT, vícejazyčných pozic a oblasti Financí, ale také celková komunikace a porozumění hodnotám a kultuře naší firmy je vynikající. Profily kandidátů, zaslané společností Reed, jsou relevantní a všichni kandidáti jsou perfektně informováni o obsahu dané role a struktuře a plánech naší společnosti.

1960

Skromné začátky

​Společnost Reed byla založena 7. května 1960 a její první sídlo se nacházelo v ulici Kingsley ve čtvrti Hounslow v západním Londýně. Na počátku 60. let 20. století se společnost REED etablovala jako průkopník specializovaných náborových služeb, které zásadně proměnily trh s náborovými službami ve Velké Británii.

1960
1972

1972

Vzděláním k úspěšné kariéře

​V zámečku Cotswolds zakládá Sir Alec Reed školu Reed Business School, která funguje jako vzdělávací centrum pro pracovníky společnosti REED a nabízí také pobytové kurzy pro studenty účetnictví. Reed Business School byla dokonce zařazena do seznamu nejkrásnějších míst pro studium na světě.

1988

Budování základů

​Nadace Reed Foundation získala 18% podíl ve skupině společností Reed Group a v následujícím roce založila společnosti Ethiopiaid a Womankind Worldwide.

1988
1995

1995

Online revoluce

​REED se stal první náborovou agenturou ve Velké Británii, která se prezentovala na internetu. Webový server reed.co.uk je britskou jedničkou na trhu práce a stal se také jedním z největších platforem s pracovními nabídkami v Evropě, kterou využívá 85 % ze 100 největších náborových agentur ve Velké Británii.

1996

Reed Learning

​V roce 1996 se společnost Reed Learning stala jedním z předních britských poskytovatelů podnikového vzdělávání. Byla prvním poskytovatelem, který zahájil ekologicky zaměřené vzdělávací kurzy, stala se exkluzivním partnerem společnosti Google v oblasti školení a získala několik národních ocenění za školení. Nyní jsou na webu reed.co.uk k dispozici tisíce online vzdělávacích kurzů.

1996
1998

1998

Od sociálních dávek k práci

Společnost Reed in Partnership byla založena v roce 1998 jako jeden z prvních poskytovatelů služeb podpory zaměstnanosti ve Velké Británii s jedinou pobočkou v Hackney. Dnes tato společnost nabízí služby po celé Velké Británii a naplňuje své poslání: pozitivně měnit životy lidí a komunitních společenství.

2007

Platforma The Big Give

​The Big Give je nezisková platforma, která umožňuje charitativním organizacím znásobit dary od svých příznivců. Od jejího spuštění v roce 2007 se díky možnosti spolufinancování podařilo získat více než 156 milionů liber na tisíce prospěšných projektů. ​

2007
2008

2008

Společnost Reed se stává globálním hráčem

​V roce 2008 dosáhl organický růst společnosti Reed dalšího milníku, který znamená, že šíříme hodnoty naší rodinné společnosti v globálním měřítku. Vůbec poprvé společnost Reed otevřela mezinárodní pobočky v Turecku, na Maltě, v České republice, Maďarsku a Jižní Koreji.

2020

60 let a další přibývají

​V květnu 2020 společnost Reed oslavila 60 let od svého založení. Po celých 60 let naší existence (přičemž ještě mnoho dalších let přijde) si stále udržujeme vedoucí postavení v oblasti náboru zaměstnanců a poskytujeme nejlepší řešení a rozsáhlé znalosti v tomto oboru. Během posledních sedmi dekád se společnost Reed organicky rozrostla a stala se jednou z největších personálních agentur na světě, v níž se zformoval neuvěřitelně silný tým více než 3 400 spolupracovníků, působících v mnoha pobočkách.

2020
2021

2021

Franšízová partnerství se společností Reed

​V tomto roce jsme se pustili do nejnovější aktivity zaměřené na partnerství. Cílem franšízových partnerství se společností Reed je sdílet znalosti a zkušenosti s partnery v zahraničí. Za pomoci našich zkušených členů týmu se naši noví mezinárodní partneři vydávají na cestu náborových aktivit, která – jak doufáme – bude stejně dlouhá a plodná jako cesta společnosti Reed.