Technolog CNC

Naším klientem je celosvětově působící společností se sídlem ve švýcarském St. Gallenu.
Firma byla v ČR založena roku 1991 se zaměřením na slitiny hliníku pro díly karoserie, řízení a agregátů různých sérii především pro automobilový průmysl.
V rámci nové výrobní haly a projektů se otevřela pozice Technolog CNC, jehož hlavní pracovní náplní bude určování technologických postupů, zajišťování technologické přípravy pracovišť apretace a CNC obrábění.

Náplň práce:

  • Zajišťování pravidelných kontrol CNC a montážních linek
  • Komunikace s dodavateli zařízení
  • Správa zásob nástrojů a objednávání náhradních nástrojů
  • Spolupráce s ostatními odděleními při řešení problémů a stížností souvisejících s obráběním
  • Zpracování, aktualizace a archivace technologických postupů, návodů, dokumentů a návrhů na aplikaci nových technologií
  • Stanovení výkonnostních norem
  • Zabezpečení optimálního stavu technologických procesů a práce na výrobku (obtahování, obrábění, broušení)
  • Řízení probíhajících projektů na zvýšení produktivity
  • Činnosti vedoucí k neustálému zlepšování úrovně technologie ve vztahu k normám BOZP a PO a ekologie v souladu s možnostmi společnosti
  • Odpovědnost za dodržování všech předpisů vyplývajících z požadavků systému jakosti ISO
  • Účast na organizaci, řízení práce a hodnocení seřizovačů CNC a montážní linky
  • Zastupování seřizovačů CNC a montážní linky v plném rozsahu pracovní náplně seřizovače CNC a montážní linky
  • Zastupování programátora CNC v určených činnostech
  • Vedení příslušné technické dokumentace

Požadavky:

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe v sériovém obrábění
  • Operativní znalost CNC strojů
  • Ideálně AJ pro mezinárodní komunikaci, NJ výhodou
  • Znalost MS Office podmínkou, znalost řídících systémů Sinumeric výhodou
  • Nepřetržitý provoz

Nabídka:

  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Závodní stravování

V případě zájmu nám neváhejte zaslat Váš životopis.