Technolog CNC obráběcích strojů

Naším klientem je celosvětově působící společností se sídlem ve švýcarském St. Gallenu.

Firma byla v ČR založena roku 1991 se zaměřením na slitiny hliníku pro díly karoserie, řízení a agregátů různých sérii především pro automobilový průmysl.

V rámci nové výrobní haly a projektů se otevřela pozice Technického Inženýra, jehož hlavní náplní bude navrhování a zadávání výroby obráběcích přípravků a následné předání do výroby.

Náplň práce:

  • Navrhování a zadávání výroby obráběcích přípravků
  • Programování od ladění programů po předání do sériové výroby
  • Znalost robotizace
  • Komunikace s výrobcem přípravků a zařízení
  • Provádění vzorkování
  • Vyhotovování podkladů pro sériovou výrobu
  • Příprava technické dokumentace, tvorba cenových kalkulací, časy cyklů
  • Provádění optimalizace stávajících obráběcích procesů
  • Spolupráce s výrobou a údržbou při řešení problémů s přípravky a stroji
  • Podílení se na analýze příčin vzniku zmetků a návrhu nápravných opatření
  • Účast na služebních cestách a školeních mimo firmu
  • Objednávání nástrojů

Požadavky:

  • Vzdělání Technického směru
  • Plynulý AJ pro mezinárodní komunikaci
  • Praxi na obdobné pozici - ideálně 2 roky +
  • Znalost CAD, Solidworks
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenost z automotive velká výhoda
  • Řidičké oprávnění skup. B
  • Schopnost pracovat samostatně

Nabídka:

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Zázemí stabilní a moderní firmy
  • Zaměstnanecnké benefity
  • Možnost seberealizace

Těšíme se na spolupráci.