Technical Support Engineer

Náš klient je předním dodavatelem řešení pro sklizeň čerstvé zeleniny v Evropě, Velké Británii, na Středním východě a v Africe. V současné době prochází společnost obdobím pozitivního růstu a rozvoje. V důsledku toho hledáme nového člena do týmu v oddělení Technické podpory.

Reed hledá Technical Support Engineera.

Náplň práce:
• Poskytování zákaznických služeb našim zákazníkům
• Zpracování náhradních dílů a servisních objednávek
• Údržba a pomoc s rozvojem smluv o servisu a preventivní údržbě
• Správa cen skladových dílů
• Dodržování servisního plánu
• Poskytování náhradních dílů a nabídek služeb zákazníkům a prodejcům
• Příprava informací pro odběratelskou fakturaci a následné sledování
• V případě potřeby poskytování další poprodejní podpory
• Pravidelná komunikace s ostatními odděleními
• Správa databáze služeb

Požadavky:
• Minimálně 3 roky praxe na obdobné back office pozici
• Analytický a praktický přístup ke své práci se silnými dovednostmi pro řešení problémů
• Výborné verbální a písemné komunikační schopnosti
• Vzdělání v technickém oboru
• Technické zaměření, včetně schopnosti číst technické výkresy
• Bohaté zkušenosti s ERP systémy
• Anglický jazyk na úrovni B2/C1

Co nabízíme:
• Vynikající ohodnocení pro správného kandidáta se správným přístupem a dovednostmi
• Systém kafeterie a stravenky
• Přátelské prostředí v rostoucí, stabilní společnosti
• 5 týdnů roční dovolené
• Pravidelné firemní akce

V Případě zájmu o tuto skvělou příležitost nás neváhejte kontaktovat v podobě Vašeho životopisu.

Těšíme se na spolupráci!