Projektový manažer se zaměřením na industriální stavby

Náš klient je předním světovým developerem, který se zabývá výstavou průmyslových a skladových nemovitostí. Hlavním cílem našeho klienta je vytvářet kvalitní a inovativní budovy, které naplňují potřeby i technologicky náročnější požadavky zákazníků.

Hlavní pracovní náplň:

  • Vedení projektu: Zajistíte strategické vedení celého životního cyklu projektu, od plánování před zahájením výstavby až po ukončení projektu.
  • Plánování projektu: Budete spolupracovat se zúčastněnými stranami na vypracování komplexních projektových plánů, které definují rozsah, harmonogram, rozpočet a přidělení zdrojů.
  • Řízení rozpočtu a nákladů: Vypracovávejte a spravujte rozpočty projektů, pečlivě sledujte náklady, výdaje a objednávky změn. Zavádění strategií pro úsporu nákladů, aniž by byla ohrožena kvalita.
  • Vyjednávání: budete jednat v rámci smluv, výběru subdodavatelů a zadávání veřejných zakázek s cílem zajistit kvalifikované prodejce a dodavatele. Budete rozvíjet vztahy se subdodavateli a partnery.
  • Budte mít na starosti risk management: identifikace potenciálních rizik,  vypracování strategií pro jejich zmírnění a aktivní řešení problémů.
  • Zajistíte dodržování harmonogramu:  Vypracování a řízení harmonogramů projektu, zajištění včasného dokončení milníků a celkové realizace projektu.
  • Reporting:  Budete zpracovávat zprávy o plnění projektů: Příprava a předkládání pravidelných zpráv o projektu vyššímu vedení a klientům, které podrobně popisují stav projektu, finanční výkonnost a případné odchylky od původního plánu.

Kvalifikace kandidáta /Kandidátky musí splňovat následující požadavky:

  • Vzdělání v oboru stavebního inženýrství, stavebního managementu nebo v příbuzném oboru
  • Prokazatelné zkušenosti na pozici projektového manažera v oblasti výstavby průmyslových budov s úspěšnou realizací komplexních projektů včas a v rámci rozpočtu.
  • Vynikající vůdčí, komunikační a interpersonální dovednosti se schopností řídit a motivovat týmy.
  • Prokazatelné finanční znalosti v oblasti rozpočtování, sledování nákladů a finanční analýzy.
  • Výjimečné schopnosti řešit problémy a přijímat informovaná rozhodnutí pod tlakem.
  • Dobré schopnosti v oblasti vyjednávání a řízení smluv.
  • Schopnost cestovat na místa realizace projektů podle potřeby.

Náš klient nabízí

  • Příležitost stát se součástí prvotřídního týmu, který pracuje v rychle se rozvíjející a inovativní společnosti s dobrou pověstí na trhu.
  • Kompetitivní mzdu
  • Motivační bonusy odvíjející se od náročnosti projektu
  • Profesní rozvoj
  • Možnost kariérního postupu v rámci organizace
  • Sickdays
  • Notebook a mobilní telefon
  • Flexipass/Multisport
  • 5 dní placené dovolené

Místo pracoviště: Praha

Nástup: Ihned / dohodou

Typ pracovní vztahu: Práce na plný úvazek

Říkáte si, že to zní dobře? V tom případě mi pošlete své CV! Není to místo zrovna pro Vás? To vůbec NEVADÍ! I tak mi svoje CV pošlete, protože máme spoustu dalších pozic, které by pro Vás mohly být to pravé!

Společně probereme Vaše možnosti a najdeme důvod, proč se každý den těšit do práce!

Těším se, až si spolu popovídáme.

Denisa Karolyová, REED – Commercial Property and Construction

+ 420 702 118 603; denisa.karolyova@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.