Payroll - mzdová účetní

Chcete využít svých zkušeností z oblasti mzdového účetnictví a mít možnost ovlivňovat procesy podle svých návrhů? Záleží Vám na přátelském kolektivu a kvalitním zaměstnavateli? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Vaším úkolem na pozici Mzdové účetní bude:

  • Zpracování mezd a ostatní mzdová agenda (PN, MD, RD, odvody, srážky ze mzdy, daně z příjmu apod.).
  • Kompletace podkladů – docházka zaměstnanců
  • Komunikace s příslušnými úřady (FÚ, OSSZ, zdravotní pojišťovny).
  • Poskytovat poradenství zaměstnancům v oblasti mzdové problematiky a pracovního práva

K práci potřebujete:

  • Min. SŠ vzdělání – ekonomický obor výhodou
  • Angličtina na úrovni B1 (především psaná forma)
  • 3 roky zkušeností se mzdovým účetnictvím (ideálně větší firmy)
  • Dobrou uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Proaktivní přístup – podněty pro zlepšení procesů
  • Schopnost vysvětlit zaměstnancům věci vztahující se ke mzdové problematice
  • Výhoda: zkušenost se SAPem

Firma nabízí:

  • Zázemí stabilní a uznávané společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost home office
  • Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování a penzijní připojištění, cafeteria systém, multisport karta
  • Zvýhodněné mobilní tarify – platí až na 4 další tel. čísla
  • Vzdělávací kurzy cizích jazyků, profesních dovedností apod.

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj (Brno)

Nástup: ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala , neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší

Sabina Suchá, REED – Accountancy & Finance

+420 727 947 610; sabina.sucha@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

 Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.