Oblastní manažer

Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní řetězec s rozsáhlou sítí prodejen v České republice, hledáme nového kolegu na pozici oblastního manažera pro Jihomoravský kraj a Zlínský kraj. Jedná se o práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti, se smlouvou na dobu neurčitou.

Náplň práce:

  • Dosahovaní stanovených obchodních cílů
  • Nábor a tréning nových zaměstnanců
  • Dodržovaní firemních směrnic, dodržování kvality služeb, kontrolní činnost
  • Administrativní dovednosti, úzký kontakt s obchodním týmem i managery
  • Komunikační dovednosti
  • Zodpovědnost za svěřené pobočky

Požadavky:

  • Prokazatelná předchozí zkušenost na podobné pozici,
  • Nutná zkušenost z oblasti FOOD a RETAIL
  • Motivovaná osobnost
  • Silné komunikační a vyjednávací schopnosti, schopnost vést tým
  • Flexibilita, odolnost vůči stresu, organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost cizího jazyka výhodou

Benefity:

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost karierního růstu
  • Multisport karta
  • Kafeterie
  • Půlroční školící program
  • Služební vozidlo
  • Mobilní telefon, notebook
  • Sezonní poukázky na nákup zboží
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Zaměstnaní ve stabilní a rozvíjející se společnosti

Pokud vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám vaše CV a my vás budeme kontaktovat.

Na spolupráci se těší
Lenka Bugnerová, REED – MSS
+420 778 885 854; Lenka.Bugnerova@reed.com