NPI Manufacturing Engineer

Díky novým projektům na oddělení výroby produktů do nákladních vozidel a těžké techniky, potřebuje tým procesních inženýrů novou posilu.

Na této pozici budete mít na starosti nové projekty - od začátku, až po zavedení do výroby. Využijete tedy zde nejen zkušenosti z automotive prostředí, ale i projektové řízení.

Firma má široké portfolio produktů, které pokrývá nejen tuto zmíněnou oblast, ale i ostatní průmysl, čímž je velmi stabilní. Know how se přesouvá do tohoto brněnského závodu a o zakázky nebude nouze.

Zaujala by Vás tato pozice? Pak si přečtěte níže více a určitě aplikujte, ať si o této pozici můžeme  nezávazně popovídat.

Náplň práce:

  • Řídit svěřené projekty na výrobu nových produktů
  • Úzce spolupracovat s mezinárodním konstrukčním týmem, laboratoří, výrobou, programátory linek a ostatními kolegy
  • Dle toho navrhovat výrobní postupy a průběžně je upravovat
  • Být v kontaktu se zákazníky
  • Využívat metody štíhlé výroby
  • Starat se o plynulou výrobu
  • Analyzovat data a vyhodnocovat je

Co je na tuto pozici potřeba?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti z pozice procesní inženýr a s projektovým řízením
  • Zkušenost v automotive prostředí (tj. znalost procesů a nástrojů FMEA, MSA, SPC, apod.)
  • Komunikativní angličtina – mezinárodní tým, zahraniční zákazníci

Proč pracovat pro tuto společnost a co Vám nabízí?

  • Stabilní zázemí mezinárodní, strojírenské společnosti s dobře rozloženým portfoliem výrobků
  • Prosperující firma, která má nové zakázky a rozšiřuje kapacity
  • Finanční odměny ve výši 13. platu a další pravidelné odměny
  • Skvělé vedení a kolegy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport kartu
  • a další zajímavé benefity

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mi zaslat Váš životopis a vše společně probereme.

Veronika Grosová, REED Specialist Recruitment – Engineering tým

+420 601 321 464; veronika.grosova@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz a www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/. pro ostatní nabídky práce.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání