Mistr montáže

Náším klientem je leader v oblasti designu a výroby manipulační techniky a s připravovanými projekty a dynamickým růstem společnosti vznikají neustále nové perspektivní pozice v tom nejmodernějším prostředí se zaručeným kariérním růstem a mezinárodně uznávanými certifikacemi.

Nepropásněte tuto skvělou příležitost se připojit pod křídla skvělého zaměstnavatele, který se o své zaměstnance zkutečně stará!

Reed hledá Mistra montáže.

Náplň práce:
• Zodpovědnost za plnění požadovaných hodnot svého týmu k uspokojení požadavků interních a externích zákazníků.
• Vedení výroby na přiděleném pracovišti, tak aby bylo dosaženo požadovaných výsledků - produktivita, splnění norem, externí a interní výsledky kvality a další stanovené cíle
• Rozdělování práce, koordinace, monitorování, informování, hodnocení, řešení problémů, tréning (vzdělávání), kontrolování, schvalování, reprezentace, aktivní účast na schůzkách, podpora inovační iniciativy zaměstnanců, dohlížení na dodržování směrnic a pokynů, zpracovávání dat v požadovaných programech
• Zastupování nepřítomných kolegů a PU Leadera montáže ve svěřené oblasti v případě jeho nepřítomnosti
• Podílení se na přípravě a optimalizaci výroby, systematizaci a na projektech na zlepšení toku materiálu
• Předcházení chybám a nehodám
• Zvyšování motivace a efektivity zaměstnanců a provádění optimalizačních opatření.

Požadavky:
• Předchozí zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky (automotive výhodou)
• Schopnost vést tým
• Výborní organizační a koordinační dovednosti
• Nadstandardní prezentační dovednosti
• Schopnost rozhodovat
• Odpovědnost, samostatnost, pečlivost
Dvousměnný provoz - R/O

Nabídka:
• 5 týdnů dovolené
• Možnost stravování zdarma (jedno jídlo denně)
• Příspěvek na dopravu 2,5 Kč/km na cestu do práce (max. do 35 km)
• Bonus na dovolenou 25% hrubé měsíční mzdy (tarif + prémie)
• Bonus na Vánoce 25% hrubé měsíční mzdy (tarif + prémie)
• Roční bonus dle finančních výsledků společnosti (až 100 % měsíční mzdy)
• Cafeterie (Flexi passy) do výše 4 500 Kč za rok
• Životní pojištění / penzijní připojištění 2% hrubé mzdy (po 1 roce u společnosti)
• Odměny za pracovní výročí a životní jubileum
• Příspěvek na jazykové vzdělávání (75% hradí zaměstnavatel)

V případě zájmu nám neváhejte zaslat Váš životopis.