Marketingový asistent/ka

Popis práce

Hledáte brigádu v marketingu na 20 hodin týdně?

Pro našeho klienta – mezinárodní společnost z automobilového průmyslu hledáme kandidáta/ku na pozici Marketingový asistent/ka.

Náplň práce:

  • Tvorba a korektura marketingových a obchodních materiálů – letáky, brožury atd.
  • Komunikace s grafikem a tiskárnou
  • Správa webových stránek, tvorba newsletteru
  • Komunikace a koordinace s marketingovou agenturou
  • Překlad dokumentů z centrály, příprava tiskových zpráv
  • Podpora při organizaci eventů
  • Komunikace s obchodními partnery

Požadujeme:

  • Student/ka VŠ
  • Komunikativní AJ
  • Pokročilá uživatelská znalost MS OFFICE
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Tvořivý duch, komunikační schopnosti, ochotu učit se novým věcem

Místo výkonu práce: Praha
Termín nástupu: dohodou

#marketing #brigáda #pracevPraze #Reed

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší
Jana Horáková
Recruitment Consultant

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
Email: jana.horakova@reedglobal.com

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.