Koordinátor Integrovaného Systému Managementu

Chcete využít Vaše zkušenosti jako auditor kvality z automotive firmy a zastřešovat celý systém?

Aktuálně hledám koordinátora integrovaného systému managementu a ISO auditů. Na této nezávislé pozici budete zodpovídat za dobře zavedený systém, ale určitě budete mít prostor pro vlastní návrhy na zlepšení. Jako nositel know-how budete koučovat zaměstnance v souladu s integrovaným systémem.

Pokud preferujete samostatnou pozici, kde si vše naplánujete podle sebe a daří se Vám v rozmanitém prostředí, kde neupadnete do stereotypu, je tato role právě pro Vás!

Pošlete mi Vaše CV a pojďme si o všem popovídat v rámci krátkého hovoru.

Náplň práce:

  • Zodpovídání za koordinovaný systém managementu v rámci 4 hal
  • Udržování jednotného procesu a dohled nad jeho dodržováním
  • Plánování externích a interních auditů (několik desítek certifikací)
  • Provádění a vyhodnocování především externích auditů, ale účastnění se a dohled nad interními audity v rámci všech oddělení
  • Zastřešování ucelené dokumentace a směrnic
  • Ve spolupráci s managementem aktualizování každoročních plánů, ročních cílů
  • Úzká spolupráce s BOZP manažerem, auditory, zákazníky a napříč společností
  • Report manažerovi kvality

Kvalifikace:

  • Zkušenost s audity v oblasti automotive – Interní auditor IATF 16949
  • Znalost ostatních norem
  • Komunikativní angličtina
  • Systematické myšlení
  • Schopnost předat zpětnou vazbu konstruktivně a lidsky

Výhodou

  • Přesah do oblasti environmentu, HSE a dalších oblastí
  • Zkušenost / školení VDA 6.3 / 6.5

Čím Vás zaměstnavatel mj. zaujme?

  • Je to stabilní firma, která se rozšiřuje díky novým projektům a má nasmlouvané zakázky na několik let dopředu
  • Dobře nastavený systém a zaškolení od stávajícího koordinátora, který odchází do penze, ale bude stále k dispozici jako support
  • Zkušeného a schopného vedoucího
  • Mzdové ohodnocení v rozmezí zhruba 50 – 80 000 Kč (nabízená výše je určená hloubkou zkušeností a držení potřebných certifikací) + garantované fixní měsíční odměny & půlroční bonusy (v celkové výši 1,5 měsíční mzdy)
  • Odměny při různých událostech
  • Možnost zahraničních služebních cest
  • Vzdělávací program a školení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost občasné práce z domu
  • Jazykové kurzy zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Závodní stravování (výběr z 6ti jídel, 33 Kč / menu)
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport kartu
  • a mnoho dalších zajímavých benefitů

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Smlouva na dobu neurčitou

Pokud Vás tato příležitost zaujala, určitě mi pošlete Váš životopis, ať se s Vámi mohu spojit a vše probrat.

Znáte někoho, pro koho by tato pozice byla vhodná? Určitě mi taky dejte vědět :)

Veronika Grosová, REED Specialist Recruitment – Engineering tým

+420 601 321 464; veronika.grosova@reed.com

Sledujte nás i na www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/, kde pravidelně sdílíme nové pozice.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání