Junior účetní

Pro našeho klienta se sídlem v Dejvicích obsazujeme pozici Junior účetní.

Jste čerstvý absolvent ekonomického oboru se znalostí účetních principů? Hledáte příležitost, která bude skvělým startem Vaší kariéry? Pak možná hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • Pomoc s obecnými účetními úkoly jako jsou závazky/pohledávky, fakturace a práce s bankovními účty
  • Podpora při přípravě účetních výkazů, rozpočtů a výkazů
  • Asistence při měsíční a roční uzávěrce
  • Vedení přesných finančních záznamů a zajištění souladu s účetními standardy a předpisy
  • Spolupráce s finančním týmem na analýze finančních dat a poskytování informací nezbytných pro rozhodování
  • V případě potřeby podpora s audity a daňovým podáním
  • Účtování skladu a komunikace s FÚ, ČSSZ, ZP, CÚ
  • Podpora s přípravou smluv, faktur, dobropisů.

Co od Vás očekáváme?

  • Znalost českého jazyka na úrovni C2
  • Anglický jazyk - Pokročilý B2/C1 (podmínkou) Nezbytné pro veškerou komunikaci s týmem a manažerem v anglickém jazyce.
  • Vysokoškolské vzdělání: Bakalářský titul z účetnictví, financí nebo příbuzného oboru
  • Znalost účetních principů a daňové legislativy
  • Pokročilá znalost MS Office - Excel, Word, PowerPoint
  • Schopnost identifikovat rizika, navrhovat řešení a prokázat proaktivitu a inovativní myšlení

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Stabilní zázemí rychle se rozvíjející společnosti
  • Kompletní zaškolení a zaučení do organizačních a technických postupů
  • Motivovaný a ambiciózní mladý kolektiv
  • Roční bonus
  • 20 dní dovolené – 25 dní po dvou letech
  • Macbook a iPhone také pro soukromé účely
  • Multisport karta
  • Čtvrtletní teambuilding

Termín nástupu: po dohodě, ihned

Smlouva: na dobu neurčitou

Místo: Praha

#Accountant #JuniorAccountant #jobvacancy #Prague #Finance

Zní to jako pozice, kterou hledáte? Pak neztrácejte čas a pošlete nám svůj životopis!

Natálie Porvisová

Recruitment consultant

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Reed má všechna volná místa k dispozici na webových stránkách naší společnosti: www.reedglobal.cz nebo na LinkedIn www.linkedin.com/company/reed-czech-republic.

Odpovědí na tento inzerát nebo zasláním vašeho životopisu a dalších osobních materiálů souhlasíte se shromažďováním, zpracováním a uchováváním vašich osobních údajů v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.