Junior Property Manager

Hledáte práci v property managementu a zajímá Vás oblast komerčních realit? Domluvíte se anglicky? Pak zde mám příležitost přímo pro Vás!

Pro našeho klienta, významného hráče na trhu v oblasti poradenství komerčních realit, hledáme nového Junior Property Managera/ku, který bude mít na starost správu svěřených komerčních budov.

Hlavní náplň práce:

  • Správa svěřených nemovitostí
  • Příprava rozpočtů (opex a capex), odsouhlasených a plánovaných investicí
  • Zajišťování tenderů na dodavatele a subdodavatele
  • Předkládání návrhů na zlepšení provozu nebo úsporu provozních nákladů a zajišťování případných oprav
  • Spolupráce s facility managementem
  • Budování dodavatelských vztahů
  • Komunikace s majiteli a nájemci, pravidelná kontrola stavu svěřených nemovitostí
  • Pravidelný reporting, administrace smluvních vztahů a zajištění potřebných dokumentů

Požadované kvalifikace:

  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office
  • Skvělé komunikační schopnosti a proaktivní přístup

Můžeme Vám nabídnout:

  • Roční finanční bonus
  • Příjemný a přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba a možnost Home Office
  • Jazykové kurzy
  • Multisport karta a stravenkový paušál
  • Občerstvení na pracovišti
  • Školení
  • Kariérní růst a další 😊

Místo pracoviště: Praha
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás pozice oslovila nebo se chcete dozvědět více informací, pošlete mi Vaše CV a spojím s Vámi.

Už se na Vaše reakce moc těším,
Veronika Kopalová, Reed Specialist Recruitment – Property & Construction
+420 607 005 510 ; veronika.kopalovaATreed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/ a www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.