Inžinier kvality - spustenie projektu (R&D, automotive)

Popis práce

Pre inžinierov kvality, ktorí majú skúsenosti v automobilovom priemysle a s kvalitou projektov, obsadzujem pozíciu v prestížnej medzinárodnej spoločnosti.

✔️ Chcete sa podieľať na zaujímavých projektoch pre globálne automobilové spoločnosti a pracovať s fajn kolegami, ktorí sú nadšení pre vynikajúci vývoj produktov?

✔️ Pracovať v úplne novej budove výskumu a vývoja s istotou kariérneho postupu?

✔️ Mať za sebou naozaj stabilnú spoločnosť, ktorá má skvelú povesť a napreduje v súlade s trendmi?

Znie to zaujímavo? Potom čítajte ďalej a nezabudnite mi poslať svoj životopis.

Náplň práce:

  • Zabezpečenie kvality pri nábehu projektu.
  • Komunikácia s internými tímami počas vývoja produktu.
  • Spolupráca s centrálou v Nemecku.
  • Príprava špecifikácií a dokumentácie.
  • Koordinácia požiadaviek v súlade s požadovanou kvalitou, internými a automobilovými normami.
  • FMEA, APQP

Požiadavky:

  • Stredoškolské/univerzitné vzdelanie technického zamerania
  • Skúsenosti na podobnej pozícii, znalosť APQP, 8D, FMEA
  • Skúsenosti s riadením projektov
  • Komunikatívna angličtina, prípadne nemčina
  • Orientácia v elektrotechnike/elektronike

Čo vám ponúka váš zamestnávateľ?

  • Zaujímavé projekty v celosvetovom meradle
  • Prispievanie ku kvalite výrobkov pre najznámejšie automobilové spoločnosti
  • Účasť na vývoji produktov v rámci e-mobility
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie s postupným zvyšovaním
  • 13. a 14. plat
  • Odmeny za zlepšovacie návrhy
  • Skutočný kariérny postup vďaka rozširujúcemu sa oddeleniu výskumu a vývoja a všeobecnej medzinárodnej prítomnosti
  • Prepracované školenia a zaujímavé služobné cesty
  • Flexibilný pracovný čas a práca z domu
  • 37,5 hodinový pracovný týždeň
  • Program školení
  • Príspevok na presťahovanie
  • Príspevok na dôchodkové sporenie
  • Príspevok na stravovanie
  • Jazykové kurzy
  • Ďalšie príspevky na podujatia, aktivity atď.
  • Spoločné aktivity a športové podujatia

Dátum nástupu: Ihneď / podľa dohody

Pracovný pomer na plný úväzok

Miesto výkonu práce: Žilinský kraj

V blízkosti pracoviska sa nachádza vynikajúca infraštruktúra a vybavenie. Zamestnávateľ prispieva na presťahovanie.

Teším sa na Váš životopis a ráda s Vami všetko prediskutujem.

Veronika Grosová, REED Specialist Recruitment - Engineering Team

+420 601 321 464; veronika.grosova@reed.com

Aktuálne voľné pracovné miesta zdieľame aj na LinkedIn: www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/, zostaňte s nami v kontakte aj tu.

Odpoveďou na tento inzerát alebo zaslaním životopisu a ďalších osobných materiálov dávate súhlas so spracovaním a uchovaním vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 101/2000 Z. z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas udeľujete na obdobie 3 rokov od jeho odoslania.

show
#6fcfe1
Woman thinking and looking to the right

Vyjádřete svůj názor v našem Průzkumu mezd 2024

a předběžně se zaregistrujte a získejte ZDARMA digitální kopii Průvodce mzdami 2024