Financial and Payroll Accountant

Pro našeho klienta, mezinárodní advokátní kancelář působící na českém trhu přes 25 let, hledáme zkušeného kolegu / kolegyni do pražského týmu. V týmu budete spolupracovat a vést junior účetní a spolupracovat s finančním manažerem. Pokud Vás těší práce s čísly, pracujete samotně, řídíte se účetními uzávěrkami, orientujete se na detail a ke všemu přistupuje zodpovědně, pošlete nám svůj životopis.

Jaká bude Vaše náplň práce

  • Zpracování mezd – v programu PAMICA, export do systému SAP, přehledy na ČSSZ, zdravotní pojišťovny
  • Přihlášky a odhlášky zaměstnanců, zpracování PN
  • Účetnictví – kompletní zpracování DPH, kontrolního a souhrnného hlášení
  • Vedení pokladny v různých měnách a agendy majetku
  • Dohled, kontrola práce junior účetní
  • Samostatná příprava platebních příkazů a odesílání plateb
  • Znalost zadávání prvotních dokladů do systému a jejich účtování (kontrola junior účetní), účtování uzávěrkových interních dokladů, a to na měsíční a roční bázi
  • Controlling a reporting – zpracování týdenních, měsíčních a ročních reportů
  • Příprava a zpracování finančního a daňového auditu - příprava inventury účtů, komunikace s auditory a daňovým poradcem ve spolupráci s fin. manažerem

Co od Vás očekáváme

  • Alespoň SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 5 let
  • Znalost programu SAP (verze S/4HANA), PAMICA nutná
  • Znalost programu POHODA výhodou
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího, anglický jazyk min. B1
  • Samostatnost, zodpovědnost, orientace na detail
  • Time management – nutnost prioritizace úkolů, dodržování termínů uzávěrek, efektivní koordinace práce

Co Vám můžeme nabídnout

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Moderní kanceláře v centru Prahy
  • 25 dní dovolené, 2 Sick Days, stravenky, MultiSport karta s příspěvkem
  • Sodexo Benefit program, platforma Unmind, zvýhodněné tarify od Vodafone
  • Občerstvení na pracovišti, čerstvé ovoce
  • Skvělý tým a přátelská atmosféra podpořena firemními akcemi a teambuildingy
  • Možnost seberozvoje (interní vzdělávací program, EAP mezinárodní vzdělávací projekty, školení potřebná pro Tvoji práci

Nástup: 1.6.2024

Smlouva: HPP na 1 rok – následně na neurčito

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší,

Natálie Porvisová

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz  nebo na našem LinkedInu  www.linkedin.com/company/reed-czech-republic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.