Facility Manager

Právě pro našeho klienta hledáme nového Facility Managera nebo Managerku, který/á bude spravovat logistické areály v Praze a severních Čechách!

Máte zkušenosti v Property nebo Facility Managementu a hledáte změnu? Baví Vás jezdit autem a chcete pracovat samostatně? Nebaví Vás už sedět v kanceláři a administrativu si radši uděláte z pohodlí domova na Home Office?

A co byste měli na starosti?

Náplň práce:

  • Pravidelný kontakt, kontrola a koordinace subdodavatelů s ohledem na potřeby nájemců
  • Příprava měsíčních technických reportů
  • Rozdělování nákladů na služby spravovaných logistických objektů
  • Vedení výběrových řízení na subdodavatele, vyjednávání a obnovování stávajících smluv
  • Správa a kontrola capex a opex rozpočtů
  • Zodpovědnost za údržbu logistických objektů
  • Provádění technických revizí, reporting o stavu, rekonstrukcích a renovacích spravovaných objektů
  • Podílení se na administrativních úkonech týkajících se spravovaných objektů jako např. materiály pro daňová přiznání, zpracování požadavků na povolení a žádostí
  • Komunikace a udržování dobrých vztahů s nájemci, klienty, subdodavateli a poskytovateli inženýrských sítí

Požadované kvalifikace:

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického zaměření
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office
  • ŘP sk. B
  • Skvělé organizační a komunikační schopnosti
  • Flexibilní a proaktivní přístup
  • Schopnost pracovat samostatně

Můžeme Vám nabídnout:

  • Práce na Home Office
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Stravenky
  • Firemní mobilní tarif
  • Proplacené cesty + stravné

Místo pracoviště: Praha/Severní Čechy
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás pozice oslovila nebo se chcete dozvědět více informací, napište mi zprávu a já se s Vámi spojím a vše společně probereme.

Už se na Vaše reakce moc těším,
Veronika Kopalová, Reed Specialist Recruitment – Property & Construction
+420 607 005 510 ; veronika.kopalova@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/ a www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.