District Manager pro ČR – externí zpracování inventur pro retail – vedení celé pobočky v ČR – vhodné pro seniorní Store/Area/District Managery/ky

Pro mezinárodní společnost, která poskytuje externí inventurní služby, hledám District Managera pro celou ČR. Na pozici budete  zodpovědný/á za řízení celé společnosti (6 přímých podřízených). Budete zodpovídat za zrevidování a zlepšování procesů s ohledem na finanční a časovou efektivitu. Dále budete spolupracovat s obchodním oddělením na získávání nových zákazníků a rozšiřování portfolia společnosti o nové zákazníky.

Náplň práce:

  • Revize a zefektivnění stávajících procesů
  • Zavádění nových nástrojů a metod
  • Zlepšení provozní výkonnosti regionu ČR ve vztahu ke všem cílům a KPIs
  • Zodpovědnost za finanční ukazatele (EBITDA, P&L, maržovost, atd.)
  • Vybudování týmů, které poskytují špičkové služby podle dohodnutých standardů
  • Zajištění hladkého chodu inventur u klientů, školení a sledování produktivity týmů inventurních pracovníků
  • Zabezpečení vysoké úrovně zákaznického servisu

Co od vás očekáváme?

  • Předchozí zkušenosti v oblasti retailu z pozice Store Manager, Area Manager, District Manager, Store Director
  • Zkušenost a zájem o oblast inventur
  • Plynulá znalost češtiny a angličtiny
  • Dovednosti v řízení lidí a týmů s prokázaným úspěchem v náboru a rozvoji zaměstnanců
  • Dokázaná schopnost motivovat zaměstnance a dosahovat výsledků
  • Časová flexibilita a ochota cestovat ke klientům
  • Schopnost být občasně v terénu při inventurách

Klient nabízí:

  • Samostatnou a zodpovědnou pozici v mezinárodní společnosti
  • Možnost ovlivnit chod společnosti
  • Roční bonusy až 30 %
  • Proplácení nákladů spojených s cestováním
  • Možnost kariérního růstu

Lokalita: Praha

Nástup: dle domluvy

Na spolupráci se těší

Luboš Verner

Recruitment Manager Sales & Marketing

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.