CNC seřizovač (nové zakázky a technologie, čistá a klidná výroba, stabilita)

Díky novým transferům a naplánovaným zakázkám se firmě daří, v Brně se sdružuje know-how, nové technologie a do budoucna mají další zajímavé plány. A právě díky tomuto potřebují nové posily v oblasti CNC strojů.

Staňte se tedy součástí velmi stabilní a prosperující společnosti, která Vám nabízí technicky zajímavou práci, pěkné benefity, příjemný pracovní kolektiv a rozumného, zkušeného a férového vedoucího, který ve firmě působí už řadu let.

Máte znalost / zkušenost se seřizováním CNC strojů? Pokud ano, pak mi určitě pošlete Váš životopis a vše společně probereme.

Co bude Vaší náplň práce:

  • Zodpovědnost za příslušné CNC stroje a zařízení
  • Obsluha strojů a kontrola správnosti zpracovávání materiálu
  • Nastavování a seřizování CNC center
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Sledování výrobního procesu a kontrola kvality

Na tuto pozici je potřeba:

  • Technické vzdělání
  • Znalost/zkušenost s CNC stroji
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Výhodou znalost angličtiny/němčiny, nikoliv nutností

A co Vám nabídne náš klient?

  • Skutečně stabilní zázemí mezinárodní, strojírenské společnosti, která má nové zakázky
  • Semknutý a přátelský kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • Pravidelné finanční odměny (celkem ve výši 1,5 platu)
  • Další finanční odměny k životním událostem, loajalitu, nápady a zlepšení
  • Dotované závodní stravování (výběr z 6 jídel) a zdarma občerstvení na pracovišti
  • Dotovanou MultiSport kartu
  • Jazykové kurzy zdarma
  • Firemní telefon a tarif
  • Profesní rozvoj
  • Kariérní růst
  • a další benefity

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / Dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Na komunikaci s Vámi se těší

Veronika Grosová, REED Recruitment Specialist – Engineering tým

+420 601 321 464; veronika.grosova@reed.com

Aktuální volné pozice sdílíme i na LinkedIn: www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/, zůstaňte s námi v kontaktu i zde.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.