Asistentka reditele

Pro našeho klienta hledáme kandidáta/tku na pozici Asistentka ředitele. Asistent/ka bude úzce spolupracovat s ředitelem na každodenním chodu společnosti. Náplní práce bude jak organizace schůzek, tak tvorba tabulek a časté užívání Microsoft Excel.

Co Vás čeká?

  • Organizace schůzek, služebních cest a filtrování emailů jednatele společnosti
  • Administrativní práce - dokumenty a jejich elektronická evidence, podklady pro fakturaci atd.
  • Příprava emailů v češtině a angličtině
  • Správa kanceláře / office management
  • Podpora ředitele – tabulky, excel
  • Podpora interkulturní komunikace

Jaké jsou požadavky?

  • Vysokoškolské vzdělání – ideálně v ekonomické oblasti
  • Pokročilou znalost MS Office (zejména Excel a Powerpoint)
  • Komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem (na úrovni alespoň B2), češtiny C2
  • Pracovitost, samostatnost
  • Cit pro čísla a lásku k tabulkám
  • Reprezentativní vystupování
  • Zkušenost nebo studium interkulturní komunikace výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Příjemnou pracovní atmosféru
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnosti růstu
  • Případný občasný HO
  • Stravenkový paušál

Nástup: ihned/dohodou

Lokalita: Praha

Smlouva: na dobu neurčitou

#Assistant #Executiveassistant #jobvacancy #jobinprague #administration

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší,

Natálie Porvisová

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
Email: natalie.porvisova@reedglobal.com

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce http://www.reedglobal.cz/  nebo na našem LinkedInu  www.linkedin.com/company/reed-czech-republic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.