Area Sales Manager - NONFOOD FMCG - SK

Hledáme Area Sales Managera pro NON-FOOD FMCG společnost! Pokud máte zkušenosti s obchodem v rámci FMCG  A  předchozí zkušenosti s vedením a rozvojem týmu, neváhejte zaslat vaše CV.

Náplň práce:

  • Řízení a rozvoj vyhrazených prodejních kanálů a zákazníků
  • Dosahování obchodních cílů a plánů
  • Uzavírání a sledování smluv s klienty v oblasti moderního trhu / drogérií apod.
  • Organizace a hodnocení marketingových a instore aktivit
  • Příprava a schválení prodejních předpovědí a rozpočtů
  • Kontrola a udržování obrazu regálu a sortimentu produktů
  • Vedení a aktivní rozvoj obchodního týmu

Požadujeme:

  • min. 5 let zkušeností jako Area Sales Manager
  • Komunikativní znalost angličtiny je výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatné rozhodování, kreativita, schopnost řešit problémy

Nabízíme:

  • Práci v dynamickém a rychle rostoucím odvětví
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Cafeteria systém, vůz pro osobní využití

Lokalita: Bratislava / západní Slovensko / střední Slovensko

Termín nástupu: dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV. Vhodné kandidáty kontaktuji zpravidla do 2 pracovních dnů s detaily pozice.

Na spolupráci se těší

Luboš Verner

Executive Recruitment Consultant Sales & Marketing

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services , IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.