Účetní

Hledáte dynamickou kariéru v účetnictví, kde můžete rozvíjet své dovednosti a růst s rodinnou firmou, která oceňuje vaši práci? Pak neváhejte a přihlaste se!

Co Vás čeká:

  • Zpracování finančních transakcí: Spravujte příjmy a výdaje a udržujte finance v perfektním stavu.
  • Mezinárodní fakturace: Rozšiřte své obzory vystavováním faktur v cizích měnách a staňte se mostem mezi firmou a zahraničními trhy.
  • Spolupráce s celním úřadem: Připravujte podklady pro vývoz a buďte v centru mezinárodního obchodu.
  • Bankovní operace: Zajistěte hladký průběh bankovních transakcí a správu pokladny.
  • Práce s cizími měnami: Prohlubte své znalosti měnových trhů a získejte cenné zkušenosti s různými měnami.
  • Daňové přiznání: Přispějte k transparentnosti a integritě přesným a včasným podáním daňových přiznání.
  • Účetní závěrka: Buďte součástí týmu, který připravuje důkladné účetní závěrky pro audity a pomáhá udržovat vysoký standard finančních reportů.
  • Spolupráce s odborníky: Pracujte ruku v ruce s daňovými poradci a auditory a rozšiřte svou profesní síť.

Co klient nabízí:

  • Zajímavou práci v oblasti účetnictví a mzdového účetnictví, kde každý den přináší nové výzvy.
  • Mezinárodní, ale rodinné prostředí, kde se budete podílet na vystavování faktur a spolupracovat s celním úřadem.
  • Flexibilní pracovní dobu a rovnou smlouvu na dobu neurčitou, abyste měli jistotu a stabilitu.
  • Atraktivní benefity, včetně stravenkového paušálu, vánočních odměn nebo flexibility

Co od vás očekáváme:

  • Vzdělání a praxi v oblasti účetnictví nebo ekonomie.
  • Samostatnost a pečlivost
  • Týmového ducha a komunikativnost, protože spolupráce a otevřená komunikace jsou klíčem k úspěchu.

Místo pracoviště: Židlochovice

Nástup: ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: HPP

Pokud máte vášeň pro finance a touhu po kariérním růstu v přátelském a podporujícím prostředí, pak je toto místo pro Vás! Pošlete nám svůj životopis a připojte se k týmu expertů, kteří každý den překračují hranice nemožného.

Těším se na spolupráci.

Sabina Suchá, REED – Accountancy & Finance

+420 727 947 610

Reed má všechny volné pozice k dispozici na webových stránkách naší společnosti: www.reedglobal.cz nebo na LinkedIn: www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.