Technik údržby/servisu

Hledáme technicky zdatného jednotlivce se zkušenostmi v oblasti údržby a servisu strojů a s vášní pro zlepšování procesů!

Nový kolega doplní rozrůstající se řady přední mezinárodní společnosti ve strojírenství pro kovozpracující průmysl. Jedná se o unikátní příležitost spolupracovat s kolegy/němi a klienty ve střední ( nejčastěji v Bavorsku ) i západní Evropě.

Pokud se rádi pohybujete v technickém prostředí, jste pečliví i samostatní a máte smysl pro řešení problémů, přidejte se k týmu! Nabízíme vám možnost získávat, přenášet a rozvíjet své znalosti, aktivně se podílet na zlepšování a bezpečnosti výroby i pracovního prostředí.

Náplň práce:

  • Plánování a příprava údržbových/servisních aktivit na základě smluv a požadavků
  • Provádění preventivní údržby, oprav a kontrol strojů u firemních zákazníků v Evropě ve stanovené lhůtě
  • Objednávání náhradních dílů za vadné součástky
  • Zajistit, že stroje jsou připraveny a splňují očekávání zákazníků a bezpečnostních standardů
  • Reportování o provedené údržbě a předávání znalostí kolegům a zákazníkům
  • Aktivní přístup k zlepšování procesů a evidování potřebných vylepšení

Požadavky:

  • VŠ vzdělání technického zaměření ( ideálně strojírenství ) a/nebo odpovídající praxe
  • Otevřenost cestování v Česku i zahraničí (EU - prioritně Bavorsko, Německo)
  • Pokročilá znalost anglického jazyka, především technické angličtiny - minimálně B2, optimálně C1
  • Zkušenosti s údržbou strojů, minimálně 2-3 roky (zaměření na kovozpracující průmysl výhodou - ne podmínkou)
  • Schopnost číst technickou dokumentaci a efektivně využívat související nástroje i materiály
  • Pečlivost, komunikativnost, zájem o technologie, zvědavost - hledání možností případného vylepšení

Odměna:

  • Mzda až 85.000,- Kč dle zkušeností a praxe v oboru
  • Služební vůz, plně hrazené služební cesty za klienty až domů
  • Odborné zaškolení
  • Maximální podpora a asistence od kolegů a kolegyň
  • Firemní akce
  • a další

Zaujala Vás nabídka? Zašlete nám svůj životopis v angličtině!