Should-cost Engineer

Pro výrobní společnost, které se navzdory všeobecně nejisté situaci velmi daří, hledáme technického člověka, který se zaměří na analýzu nákladů, zejména metodou Should Cost! Jste to vy?

Obohaťte svoji kariéru o opravdu zajímavé projekty a buďte součástí společnosti, která má velké jméno ve svém oboru!

Vaším úkolem bude:

  • Vytipování slabých míst a příležitostí ke snížení nákladů za pomocí různých analýz a metod
  • Procházení technických výkresů a dokumentace a na základě toho ocenění výrobku a příslušných operací, a také určení finální ceny
  • Reportování a předkládání technických návrhů na optimalizaci nákladů
  • Komunikace napříč týmy a dalšími subjekty

Co k této práci potřebujete?

  • Technické VŠ vzdělání / několik let praxe na obdobné pozici
  • Výbornou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Znalost Cost Breakdown analýz
  • Komunikativní angličtinu – pro komunikaci mezi týmy a ostatními subjekty

Společnost nabízí:

  • Být součástí firmy, která je jedničkou ve své oblasti
  • Podílet se na zajímavých projektech celosvětového měřítka
  • Zajímavé finanční ohodnocení a bonusy
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Kariérní rozvoj a posun
  • Otevřenou firemní kulturu
  • Flexibilní pracovní dobu a Home Office
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na bydlení, stravování, životní události
  • a další

Místo pracoviště: Žilinský kraj

Nástup: Ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Veronika Grosová, REED – Engineering

+420 601 321 464, Veronika.grosova@reed.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.