Servisní technik

 Naším klientem patří k největším společnostem v oblasti bezpečnostních a přístupových řešení na světovém trhu. Svým zaměřením se věnují přístupovým a dvěřním systémům, jejich montáži i servisu - a to na území celé České republiky.

NÁPLŇ PRÁCE:

Zprovoznění přístupových a dvěřních systémů u klientů firmy.
Cestování za klienty v rámci celé ČR
Odpovědnost za kvalitu, údržbu zařízení, odstranění případných závad ad., vše v stanovém termínu
Poskytování technické podpory klientům firmy

POŽADAVKY:

Vzdělání v elektro oboru, nebo/a odpovídající praxe na podobné pozici
Oprávnění dle vyhlášky 50/1978 Sb. §5 ( minimálně )
Řidičské oprávnění pro sk. B
Minimálně základní znalosti anglického jazyka
Dobré komunikativní dovednosti a reprezentativní vystupování
Zájem o technologie a rozvoj svých zkušeností
Aktivní přístup a samostatnost
ODMĚNA:

Spolupráce se silnou mezinárodní společností
Pružná pracovní doba a proplácené přesčasy
Odborné vzdělávání zaměstnanců
Služební telefon a notebook
Služební vůz i pro soukromé účely
Máte zájem? Zašlete nám svůj životopis!