Servisní inženýr pro řídící systémy

Celosvětový výrobce a poskytovatel řešení v průmyslové automatizaci hledá nového člena týmu, se zaměřením na řídící systémy pro klienty působící v České republice.

Společnost disponuje řadu desetiletí osvědčené a globálně uznávané praxe v navrhování a poskytování nejlepších a nejkvalitnějších řešení pro své klienty světových značek.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Výjezdy za účelem provádění instalace a koordinace řídících systémů u klientů firmy
  • Údržba hardware a software - prevence, upgradování apod. u zasmluvněných klientů
  • Podílet se na realizaci nových projektů
  • Spolupráce s projektovými manažéry
  • Další aktivity související s kontrolou, údržbou a realizací

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na průmyslovou automatizaci a/nebo elektrotechniku
  • Zkušenosti v oblasti řídících systémů. PLC apod. alespoň 3 roky
  • Vyhláška 50 §5, ideálně §6 a více
  • Zkušenost s programováním řídících systémů
  • Řidičský průkaz sk. B - ochota cestovat
  • Dobré komunikační dovednosti slovem i písmem v českém i anglickém jazyce
  • Proaktivní přístup
  • Samostatnost i týmová práce

BENEFITY:

  • Motivační mzda dle dosažených zkušeností a praxe
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Služební vůz
  • Služební notebook a telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeteria a multisport karta

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám svůj životopis