Senior HW vývojář

Silná společnost mezinárodního přesahu hledá zkušené baslíře, kutily a hardwarové vývojáře!
Společnost poskytuje komplexní nabídku zdravotnických přístrojů pro celou škálu lékařských oborů. Na vývoji, výrobě a distribuci se podílí rozsáhlý počet zaměstnanců i distributorů v téměř každém koutě planety. Takto společně dokáží poskytnout ta nejkvalitnější zdravotnická zařízení do nemocničních i lázeňských zařízení na celém světe.

Náplň práce:

  • Návrhování, vývoj i konstrukce elektro HW a podílet se na náročnějších technických projektech
  • Návrh elektronických obvodů se zaměřením na jejich funkčnost, bezpečnost, spolehlivost a další
  • Provádět testování a simulace zařízení
  • Spolupracovat s týmem vývojářů na jedlotlivých projektech a jejich realizaci

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání elektro zaměření
  • platná Vyhláška 50 ( případně mít nárok - možno obnovit na místě )
  • Několikaleté zkušenosti s návrhem analogových a digitálních obvodů
  • Dobré znalosti návrhu PCB
  • Dobré zkušenosti se simulačními nástroji + navrhovacími systémy, nejlépe Altium
  • Dobrá znalost angličtiny, minimálně B2, ideálně C1
  • Zvědavost, fantazie a vytrvalost - zájem učit se nové věci

Silnou výhodou, nikoliv podmínkou:

  • Dobré znalosti elektromagnetické kompatibility
  • Praktické dovednosti a detailní znalost konstrukce, schopnost analýzy apod.
  • Velmi dobrá technická angličtina

Odměna:

  • Atraktivní mzda dle dosažených zkušeností a praxe
  • Účast na vývoji technologií, které chrání i zachraňují životy a pomáhají lidem na celém světě
  • Skvělá příležitost ke spolupráci s odborníky z celého světa
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Široká škála vzdělávacích i jazykových kurzů
  • a mnohé další