Senior Construction Manager/ka

Máte zkušenosti s výstavbou nebo přestavbou kancelářských, výrobních nebo logistických prostorů? Zvládnete odřídit projekt od počáteční konceptu až po jeho dokončení? Bavilo by Vás pracovat na fit-outech?

Pro našeho klienta právě hledáme zkušeného Construction Managera nebo Managerku! Takže pokud hledáte změnu a zajímají Vás komerční nemovitosti, tak neváhejte a čtěte dál!

Náplň práce:

  • Vedení týmu Construction Managerů

  • Podílení se na přípravě developerských projektů

  • Specializace na výstavbu /přestavbu prostor (administrativní budovy)

  • Dohlížet na stavební projekty a řídit je od koncepce až po dokončení

  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti: příprava stavebních budgetů, technická podpora, hloubková revize projektu s cílem naplánovat výstupy a odhadnout náklady

  • Pravidelný reporting managementu společnosti

  • Identifikace rizik a jejich minimalizace

  • Komunikace s investory, vlastníky budov a jejich klienty ve vztahu k realizovaným projektům

  • Příprava a kontrola smluv o dílo a jejich souladu s projektovou dokumentací, technologickými postupy, kontrola a schvalování finanční nákladů

  • Komunikace se státními institucemi nutnými k řádnému provedení stavebních projektů

  • Jednání s klienty

  • Vedení výběrových řízení dodavatelů a subdodavatelů

  • Reporting

Budete potřebovat:

  • Vzdělání technického zaměření

  • Pracovní zkušenosti v oblasti construction managementu min 5 let

  • Zkušenost s výstavbou kancelářských, výrobních nebo logistických prostor

  • Znalost všech aspektů stavebního procesu

  • Angličtina na pokročilé úrovni

  • Znalost MS Office

  • Znalost AutoCAD

  • ŘP sk. B

Můžeme Vám nabídnout:

  • Roční finanční bonus

  • Příjemný a přátelský kolektiv

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní doba a možnost Home Office

  • Jazykové kurzy

  • Multisport karta a stravenkový paušál

  • Občerstvení na pracovišti

  • Školení

  • Kariérní růst

Místo pracoviště: Praha
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás pozice oslovila nebo se chcete dozvědět více informací, pošlete mi Vaše CV a spojím s Vámi.

Už se na Vaše reakce moc těším,
Veronika Kopalová, Reed Specialist Recruitment – Property & Construction
+420 607 005 510 ; veronika.kopalova@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/ a www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.