Sales Executive - Chytré brýle s rozšířenou realitou

Společnost našeho klienta se specializuje na dodávku chytrých brýlí a využití rozšířené reality při digitalizaci průmyslové výroby. Zlepšuje podmínky práce a zvyšuje efektivitu, rychlost a kvalitu procesů vedoucí k úsporám nákladů.

V rámci rozvoje firmy hledáme nového kolegu na pozici Sales Executive.

Náplň práce:

  • Práce s nejmodernějšími technologiemi chytrých brýlí a software v oblasti XR (Extended Reality = AR, MR, VR)
  • Aktivní obchodní činnost, včetně akvizice a péče o stávající zákazníky
  • Rozvoj obchodu ve svěřené oblasti
  • Koordinace činností spojených se zavedením nových technologií

Požadavky:

  • Orientace ve světě hardwaru a softwaru, s důrazem na nové technologie, jako jsou chytré brýle a XR (AR, MR, VR)
  • Znalost průmyslových podnikových informačních systémů (CAD, PLM, MES, SAP, atd.)
  • Silné komunikační dovednosti a proaktivní přístup
  • Velmi dobrá znalost angličtiny (úroveň B2, C1)
  • Minimálně dva roky zkušeností s prodejem v oblasti IT, průmyslu nebo technologií

Benefity:

  • Práci s nejmodernější technologií v oblasti s velkým potenciálem růstu
  • Účast na vývoji vyhledávaného produktu
  • Možnost navázání kontaktů s zajímavými osobnostmi v mezinárodních korporacích i významných domácích společnostech
  • Mobilní telefon, notebook a firemní automobil
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost účasti na vzdělávacích kurzech a školeních, včetně kurzů angličtiny
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sportovní aktivity (Multisport karta)
  • 2 dny zdravotního volna ročně
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce a teambuilding
  • Možnost vlastní organizace pracovní náplně

V případě zájmu o tuto skvělou příležitost nás neváhejte kontaktovat v podobě Vašeho životopisu.

Těšíme se na spolupráci!