Quality Engineer

Domluvíte se anglicky a bavila by Vás práce v kvalitě? Máte technické myšlení, umíte si vyhodnotit priority, řešit věci operativně a uvažovat flexibilně?

Pak věřím, že Vás tato pracovní příležitost zaujme. Neváhejte mi zaslat Váš životopis v angličtině, a já s Vámi rád vše proberu.

Proč pracovat právě pro tuto společnost?

  • Je to mezinárodní, strojírenská společnost, která vyrábí díly pro různá odvětví, čímž má stabilně rozložené portfolio, a výsledkem je, že se společnosti velmi daří i během Covidu (což se odráží na pravidelně vyplácených odměnách).
  • Mají otevřený přístup a chybějící dovednost rádi doučí
  • Nabízí zajímavou náplň práce (divize výrobků pro automotive) v pohodovém týmu
  • Můžete se nadále profesně rozvíjet a posouvat (např. certifikace Interního auditora, VDA, FMEA)
  • Využijete aktivně angličtinu, a jazyky můžete zdarma rozvíjet na jazykovém kurzu

Dále zaměstnavatel nabízí:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odborné vzdělávání a školení
  • Příspěvek na při(pojištění)
  • Zvýhodněné mobilní balíčky
  • Multisport kartu
  • Služební telefon, notebook
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nadstandartní zdravotní péči

Co bude Vaším úkolem?

  • Zodpovídat za kvalitu v zákaznické, dodavatelské a výrobní oblasti
  • Vyřizovat zákaznické reklamace (8D reporty)
  • Ve spolupráci s kolegy najít kořenovou příčinu a vést databázi
  • Řešit výrobní / dodavatelské reklamace
  • Úzce spolupracovat s kolegy, techniky, vstupní kontrolou, dodavateli a zákazníky
  • Podílet se na zavádění nových výrobků

Co k této práci potřebujete?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni – cally s kolegy, zákazníky
  • Technický background (chápání souvislostí ve výrobě)
  • Zkušenost z obdobné pozice (případně ochotu se vše naučit, být flexibilní, komunikativní)
  • Znalost nástrojů kvality – velkou výhodou, ne podmínkou

Místo pracoviště: Brno

Nástup: Ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV i v anglickém jazyce.

Těším se na Vaše reakce

Veronika Kopalová, REED – Engineering team

+420 607 005 510; veronika.kopalova@reed.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.