Project Manager - Industrial Automation

Společnost našeho klienta se specializuje na vývoj, výrobu a dodávky automatizovaných celků na míru se zaměřením na laserové opracování kovů, plastů a optickou analýzu.

Spolupracují nejvýznamnějšími společnostmi v průmyslu a vědě v České republice. Staví stroje a integrují do nich laserové systémy. Řeší nestandardní požadavky na optickou analýzu a používají neuronové sítě.

Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Připojte se k neustále se rozvíjející společnosti a využijte možností profesního růstu a vzdělávání.

Co budete dělat:

  • Řízení a koordinace projektů od začátku až po dokončení a předání díla zákazníkovi
  • Komunikace se zákazníkem i dodavateli
  • Specifikace technického řešení projektu spolu se zákazníkem, aplikačním týmem a externími dodavateli
  • Koordinace kapacit a termínů zákazníka, dodavatelů a aplikačního týmu
  • Dohled nad termíny subdodávek
  • Dohled nad technickým řešením integrátora
  • Dohled nad postupem výroby a integrace
  • Kompletace dokumentace a předání hotového projektu do servisního oddělení
  • Konzultace a technická spolupráce při přípravě nabídek

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na pozici projektového managera min. 3roky
  • Znalost průmyslové automatizace
  • Znalost MS Office
  • Znalost práce s 3D CAD SW výhodou
  • AJ na úrovni B2/C1
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Flexibilita a ochota cestovat CZ/EU

Co vám nabízíme:

  • Zajímavou pracovní pozici v neustále se rozvíjející společnosti.
  • Možnost pracovat s moderními technologiemi.
  • Podporu profesního růstu a vzdělávání.
  • Služební vůz
  • Prostor pro seberealizaci s dlouhodobou perspektivou, včetně rozjezdu nové pozice.
  • Práci se špičkovou technikou.
  • Motivační mzdový a bonusový systém.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Hybridní pracovní režim umožňující kombinaci práce v kanceláři a homeoffice.
  • Zázemí v moderní budově s fitness centrem a relaxační místností.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost účasti na vzdělávacích a jazykových kurzech.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Příspěvek na stravování.
  • Multisport karta.
  • Sickdays.
  • Firemní akce a teambuildingové aktivity.

Termín nástupu: dohodou
Lokalita: Praha

Mikuláš Černý
Business Manager

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Prague 1, Czech Republic
Email: Mikulas.Cerny@reed.com

Reed has all openings available on our company website: www.reedglobal.cz. You can support us on Facebook by liking www.facebook.com/RSRCCzechRepublic, where you can find more interesting information about hiring processes and news from recruitment or on LinkedIn: www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/.

By answering this advertisement or sending your CV and other personal materials, you consent to the collecting, processing, and storage of your personal data in accordance with the General Data Protection Regulation (EU) 2016/679.