Project Manager

Naším klientem je silně etablovaná mezinárodní firma realizující unikátní projekty v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů.

Pro úspěšný rozvoj firmy hledáme nového člena týmu do Prahy, kde Vás čeká otevřený přístup a příjemná pracovní atmosféra, spolu se stabilním týmem specialistů.

Náplň práce:

  • Aktivní účast na jednání se zákazníky a tvorba technických a technologických konceptů strojů a zařízení
  • Sestavovat, vést a řídit projektový tým.
  • Řídit a kontrolovat kompletní dokumentaci k projektu.
  • Analyzovat a řídit rizika a příležitosti v projektu.
  • Stanovovat časový a finanční plán realizace projektu.

Požadavky:

  • Minimálně 3 roky zkušeností v průmyslové automatizaci jako Projektový Manažer
  • SŠ/VŠ technického směru
  • Koncepční myšlení
  • Komunikativní znalost AJ
  • Ochotu cestovat

Nabídka:

  • Flexibilní rozvržení pracovní doby
  • Stabilní zázemí velké zahraniční firmy s otevřenou firemní kulturou
  • Podporu vašeho dalšího vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Motivující platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonus
  • Stravenky a dárkové poukázky Sodexo + Kartu Multisport
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Výhodné ceny služeb mobilního operátora i pro rodinné příslušníky