Process Engineer - Montáž & Lean

Náš klient je mezinárodní a úspěšná výrobní firma v oblasti trakční techniky - jejich produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob.

V rámci dalšího rozvoje firmy hledáme Procesního inženýra, který má zkušenosti s hodnocením stavu a funkcí výrobních procesů s přesahem do LEAN manufacturing.

Náplň práce:

  • Posouzení montážní technologie a následný výběr nástrojů a pracovního postupu
  • Analýza práce, pracovních a časových studií s ohledem na efektivitu výroby, návrhy změn a jejich realizace
  • Ověřování nových výrobních postupů
  • Hodnocení návratnosti projektů optimalizace
  • Návrhy a realizace investic vedoucích k optimalizaci výrobních procesů
  • Sestavování reportů, tvorba analýz a statistik

Nabídka:

  • Zajímavou a kreativní práci v zahraniční stabilní společnosti
  • Dobré finanční ohodnocení v závislosti na pracovním přístupu
  • Odborný růst, možnost kariérního postupu v rámci společnosti
  • Školící plán a jazykové vzdělávání, příjemné pracovní prostředí
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity jako je pružná pracovní doba, 5-týdnů dovolené, 13 plat, firemní akce pro zaměstnance, příspěvek na dopravu, stravenky a další.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Praxe v oblasti štíhlé výroby
  • Zkušenosti v oblasti automatizace, optimalizace, dokumentování pracovních instrukcí
  • Znalost práce s automatizovanými systémy řízení výroby CAD/CAM výhodou
  • Znalost práce s vnitropodnikovým ERP systémem (např. ORACLE, SAP apod.) výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni

V případě zájmu o tuto skvělou příležitost neváhejte odpovědět Vaším životopisem.