Process Engineer - Automotive

Česko - Irská výrobní firma s tradicí od roku 1999 v automotive průmyslu se specializací na výrobu střešních nosičů převážně pro vozy Škoda Auto, VW, Porsche nebo Aston Martin hledá do své provozovny do Milovic nového kolegu / kolegyni na pozici:

Process Engineer v Automotive

Pro tuto pozici hledáme osobu s vysokou mírou zodpovědnosti a samostatnosti. Osobu s technickým a koncepčním myšlením, která dokáže připravit výrobní pracoviště od fáze přípravy až po předání do sériové výroby.

Co budete dělat?

• Spolupráce na nových projektech
• Zavádění přípravků a nástrojů do provozu a účast na jejich zkouškách
• Sestavování technických požadavků na nové technologické zařízení a vybavení linky
• Komunikace s dodavateli / výrobci navržených strojů a nástrojů
• Kontrola stavu dodavatelů, zodpovědnost za přejímky SAT/FAT
• Aktivní spolupráce s vedoucím projektů a výrobou
• Definuje a vytváří process flow nových projektů
• Spolupráce na vytváření výrobní dokumentace

Co by vám nemělo chybět?

• Minimálně SŠ vzdělání strojírenského zaměření
• Zkušenost na pozici procesní inženýr senior minimálně roky 2 roky,
• Výborné technické znalosti a myšlení
• Znalost anglického a/nebo německého jazyka na pokročilé úrovni - schopnost v cizím jazyce komunikovat slovem i písmem, prezentovat a diskutovat
• Dobré organizační a komunikační schopnosti
• Dobrou znalost MS Office
• ŘP skupiny B a ochotu cestovat

Co vám na oplátku nabízíme?

• Atmosféru středně velké společnosti
• Flexibilní pracovní dobu
• Výbornou příležitost pro osobní i kariérní rozvoj, pozice je přípravou pro posun na pozici projektového vedoucího
• Příležitost k realizaci vlastních progresivních nápadů a myšlenek
• Možnost práce na home office
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na stravné ve formě stravenkového paušálu
• Odměny za pracovní jubilea
• 25 dnů dovolené

Termín nástupu: dohodou
Lokalita: Milovice

Mikuláš Černý
Business Manager

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Prague 1, Czech Republic
Email: Mikulas.Cerny@reed.com

Reed has all openings available on our company website: www.reedglobal.cz. You can support us on Facebook by liking www.facebook.com/RSRCCzechRepublic, where you can find more interesting information about hiring processes and news from recruitment or on LinkedIn: www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/.

By answering this advertisement or sending your CV and other personal materials, you consent to the collecting, processing, and storage of your personal data in accordance with the General Data Protection Regulation (EU) 2016/679.