Process Engineer

Česká společnost s více než 20ti lety zkušeností a působením u světových značek, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Process Engineer. Nepromarněte unikátní příležitost ke spolupráci na projektech s velkými mezinárodními automobilkami a možnost podílet se na výrobě s těmi nejmodernějšími technologiemi automotive sektoru.

Náplň práce:

• Zavádění nástrojů do provozu, process flow, spoluúčast na testování a vytváření výrobní dokumentace
• Sestavování technických požadavků na nové technologické zařízení a vybavení linky
• Komunikace s dodavateli a jejich kontrola
• Zodpovědnost za přejímky SAT/FAT
• Aktivní spolupráce s vedoucím projektů a odděleními napříč firmou

Požadavky:

• SŠ/VŠ strojírenského zaměření
• Zkušenost na identické či podobné pozici minimálně 2 roky
• Výborné technické znalosti a myšlení
• Zkušenost s projektovým řízením nebo zájem se v něm rozvíjet
• ŘP skupiny B a ochotu cestovat
• Komunikační znalost anglického jazyka - min. B1, optimálně B2 a více
• Dobré organizační a komunikační schopnosti
• Dobrou znalost MS Office

Odměna:

• Motivační mzda dle dosažených zkušeností a praxe až 80.000,- Kč po zaučení
• Flexibilní pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• Služební notebook a telefon
• Stravenky
• Příspěvek na penzijní připojištění

Máte zájem? Zašlete nám svůj životopis!