Procesní inženýr

Silná společnost mezinárodní působnosti, která se zaměřuje na výrobu výměníků a chladicích systémů, se poohlíží po novém kolegovi/kolegyni do svého týmu!

Portfolio kvalitních produktů, poskytování nejlepších řešení i širé využití produktů napříč všemi průmysli, dalo vzniknout silné značce uznávaných a respektovaných profesionálů svého oboru, kteří po sobě zanechali stopu od Spojených států po Dálný východ. Nepromarněte jedinečnou příležitost být u toho.

Náplň práce:

  • Technická příprava výroby, přizpůsobení výrobního layoutu a konkrétních strojů
  • Podílet se na optimalizaci a zeštíhlení (lean) výroby
  • Kontrola a analýza výrobního procesu
  • Správa související dokumentace - technické výkresy apod.

Požadavky:

  • VŠ strojírenského zaměření
  • Zkušenost minimálně 2-3 let na stejné pozici
  • Dobrá znalost MS Project
  • Dobrá znalost anglického jazyka, minimálně B2
  • Zkušenost s ergonomií a lean
  • Uživatelská znalost SAP výhodou

Odměna:

  • Motivační mzda dle dosažených zkušeností + věrnostní bonusy a bonusy za doporučení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na důchodové přípojištění
  • Cafeteria
  • Plně hrazené závodní stravování
  • Firemní akce

Zaujala Vás nabídka? Zašlete nám svůj životopis!