PLC servisní inženýr

 Náš klient je vedoucí společností v oboru digitální transformace řízení energií a automatizace v průmyslu, veřejných budovách, datových centrech, infrastruktuře, průmyslu a domácnostech. S jejich značkou se setkáte ve více než stovce zemí. S inovacemi na všech úrovních přináší nový přístup k energetice, automatizaci a poskytují tak svým zákazníkům přidanou hodnotu v rámci bezpečnosti, spolehlivosti, efektivity provozu, udržitelnosti a připojení. To vše je možné díky skvělým lidem a partnerům a úzké spolupráci s největší integrační a vývojářskou komunitou.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Výjezdy za účelem provádění instalace a koordinace řídících systémů u klientů firmy
  • Údržba hardware a software - prevence, upgradování apod. u zasmluvněných klientů
  • Podílet se na realizaci nových projektů
  • Spolupráce s projektovými manažéry
  • Další aktivity související s kontrolou, údržbou a realizací

POŽADAVKY:

  • Nejlépe VŠ vzdělání v elektro oboru, případně adekvátní praxe v oboru
  • Zkušenosti v oblasti strojního inženýrství a/nebo automatizačních systémů
  • Dobré znalosti procesní automatizace
  • Praxe v Oil&Gas průmyslu velkou výhodou, nikoliv však podmínkou
  • Zkušenost s programováním PLC / DCS
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobré komunikační dovednosti slovem i písmem v českém i anglickém jazyce
  • Proaktivní přístup
  • Samostatnost i týmová práce

BENEFITY:

  • 25 dní dovolené, sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Služební notebook a telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeteria a multisport karta
  • Firemní akce

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám svůj životopis