Obchodní zástupce - medical devices / zdravotní technika

Hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE na prodej zdravotnické techniky pro oblast Čechy:

Jaká bude náplň vaší práce?

  • Vyhledávat nové obchodní příležitosti a monitorovat trh
  • Pečovat o stávající zákazníky
  • Vytvářet cenové nabídky dle technické specifikace od zákazníka
  • Účastnit se veřejných zakázek
  • Komunikovat s dodavateli
  • Dosahovat naplánovaného obratu

Vaše zkušenosti:

  • Ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání (ideálně technického nebo zdravotnického směru)
  • Znalost anglického jazyka (komunikace s dodavateli a školení v zahraničí)
  • Obchodní a vyjednávací talent
  • Komunikační schopnosti
  • ŘP průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Zkušenosti ze zdravotnického prostředí jsou výhodou, ale ne podmínkou

Co vám můžeme nabídnout?

  • Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Provize z prodeje
  • Služební vůz, notebook a mobilní telefon
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje v podobě nejrůznějších workshopů a kurzů v ČR i v zahraničí
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, preventivní zdravotní péči, zvýhodněné rekreační pobyty, služební vůz i pro soukromé účely, firemní akce a teambuildingové aktivity
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: Home ofiice

Termín nástupu: dle domluvy

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší

Luboš Verner

Senior Recruitment Consultant Sales & Marketing

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.