Montér

Společnost našeho klienta se specializuje na vývoj, výrobu a dodávky automatizovaných celků na míru se zaměřením na laserové opracování kovů, plastů a optickou analýzu.

Spolupracují s nejvýznamnějšími společnostmi v průmyslu a vědě vČeské republice. Staví stroje a integrují do nich laserové systémy. Řeší nestandardní požadavky na optickou analýzu a používají neuronové sítě.

V rámci rozvoje firmy hledáme nového klegu na pozici Montér.

Hlavní náplň práce:

  • Výroba a montáž jednoúčelových strojů a robotických buněk
  • Zapojování pneumatických okruhů
  • Montáž jednoúčelových strojů dle 3D/2D dokumentace
  • Montáž a spolupráce na oživení zařízení u zákazníka
  • Ladění a seřizování strojů
  • Vyvazování kabeláže po zařízení
  • Úzká spolupráce s oddělením konstrukce

Požadavky:

  • Vyučení v technickém oboru (SŠ, ÚSO, SOU)
  • Manuální zručnost
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Základní znalosti obrábění – výhodou
  • Zkušenost s průmyslovou automatizací
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabídka:

  • Zázemí nové moderní budovy (fitness centrum, relaxroom, herna atd.)
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací a jazykové kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Sickdays
  • Firemní akce a teambuilding

V Případě zájmu o tuto skvělou příležitost nás neváhejte kontaktovat v podobě Vašeho životopisu.

Těšíme se na spolupráci!