Key Account Manager - heating pumps

Pro našeho klienta – silnou mezinárodní společnost produkující spotřební elektroniku a klimatizace hledáme obchodního manažera.

Náplň práce:

  • Obchodní jednání se stávajícími i novými zákazníky
  • Servisní konzultace a poradenství zákazníkům v oblasti tepelných čerpadel
  • Komunikace s pobočkami a výrobními závody v zahraničí

Požadavky:

  • Obchodnické dovednosti a prokazatelné zkušenosti
  • Týmový hráč se silnou motivací
  • Základní technické znalosti a chuť pracovat s technickými produkty
  • Komunikativní Angličtina

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Služební automobil, telefon, notebook
  • Multispot kartu
  • Stravenkový paušál
  • Jazykové vzdělávaní a další benefity

Místo výkonu práce: Praha, ČR
Termín nástupu: dohodou

#sales #KAM #pracevPraze #Reed

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší

Jana Horáková

Recruitment Consultant

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Jana.horakova@reed.com