IT Project Manager - IT Expert

Popis práce

IT expert – IT Project Manager

Naším klientem je mezinárodní úspěšná firma, která poskytuje profesionální služby v oblasti IT poradenství, auditů, daní, učetnictví, právních služeb.

Hledáme zkušeného a projektově orientovaného IT Experta, který posílí interní tým a pomůže tak zaměstnancům dále poskytovat stále lepší servis.

Zaměstnavatel procesuje hned několik integračních projektů, zejména v oblasti ERP, Cyber Security a take rozvoj interních aplikací.

Hlavní náplň práce:

• Přímá odpovědnost za vedení projekty, jejichž životnost je v průměru půl roku - například řízení změnových požadavků na aplikace, integrace systémů, automatizace a digitalizace procesů ve firmě
• Vedení projektových týmu
• Zastřešení reportingu ohledně stavu projektu

Požadavky:

• Ideálně VŠ vzdělání technického směru
• Nejméně 4 roky praxe na obdobné pozici
• Znalost prostředí platforem Microsoft (Windows Server, Terminal Services, Microsoft Azure, Desktop)
• Plynulý AJ, NJ výhodou

Nabídka:

• Zázemí silné mezinárodní poradenské sítě
• Práci ve firmě se silnou mezinárodní značkou
• Další aktivním vzdělávání a rozvoj
• Pružnou pracovní dobu, možnost home office
• Kvalitní finanční ohodnocení
• Nástup okamžitě nebo dohodou

Jedná se o skvělou příležitost doplnit dynamický tým profesionálů v mezinárodní sféře a zajímavých projektů.