Inženýr/ka kvality s přesahem do zákaznické kvality

Do sehraného týmu inženýrů kvality hledáme zkušeného Inženýra kvality s přesahem do zákaznické kvality. Jako inženýr kvality budete hrát klíčovou roli při udržování a zlepšování kvality produktů se zaměřením jak na kvalitu procesu, tak na komunikaci se zákazníky.

Budete mít příležitost se dostat k zajímavým projektům a technologiím, odborně se posouvat a v případě zájmu i navštívit zahraniční pobočky.

Co bude Vaším úkolem?

  • Zodpovídat za procesní kvalitu a částečně zákaznickou kvalitu
  • Vyřizovat zákaznické reklamace (8D reporty)
  • Najít kořenovou příčinu a vést databázi
  • Úzce spolupracovat s kolegy, techniky, vstupní kontrolou, zákazníky
  • Podílet se na zavádění nových výrobků

Potřebné požadavky:

  • SŠ / VŠ technické vzdělání
  • Komunikativní angličtina – cally se zákazníky, kolegy, centrálou
  • Praxe z výrobní společnosti na pozici Inženýr/ka kvality (výhodou z oblasti automotive)
  • Velmi dobře ovládat nástroje kvality - 8D, 5 Whys, Ishikawa, MSA, SPC, FMEA

A čím Vás zaměstnavatel zaujme?

  • Jedná se o společnost, která má stabilní pozici na trhu a dlouhodobě naplánované zakázky
  • Nabízí profesní růst, školení a certifikace
  • Pohodový tým lidí
  • Pravidelné měsíční odměny + půlroční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Multisport karta
  • Firemní stravování
  • Odborné vzdělávání a školení
  • Jazykové kurzy zdarma
  • 5 týdnů dovolené
  • Různé možnosti kariérního posunu díky mezinárodnímu působení
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Výhodné mobilní tarify pro soukromé účely
  • Služební telefon, notebook

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mi zaslat Váš životopis v angličtině a vše společně probereme.

Veronika Grosová, Reed Specialist Recruitment – Engineering tým

+420 601 321 464; veronika.grosova@reed.com

Sledujte nás i na www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.