Industrial Service Technician with English

Náš klient je lídrem v dodávkách posklizňových řešení pro čerstvou zeleninu v Evropě, Velké Británii, na Středním východě a v Africe. V současné době se firma nachází v pozitivním období růstu a vývoje. V důsledku toho hledáme posilu do servisního týmu. Tato role bude součástí servisního týmu a bude odpovědná za instalaci a spuštění posklizňových linek u našich zákazníků, které máme po celé Evropě a na Blízkém východě. Z důvodů častých výjezdů i na delší dobu do zahraničí je důležité domluvit se anglicky a mít chuť cestovat.

Tato pozice je finančně velmi dobře ohodnocena a spolu s firemními benefity si můžete přijít na opravdu hezké peníze.

Náplň práce:

  • Servis na místě u zákazníka podle požadavků
  • Instalace a spuštění strojů u zákazníka
  • Poradenství zákazníkům prostřednictvím telefonu (podle potřeby)
  • Příprava strojů a náhradních dílů
  • Přizpůsobení strojů požadavkům zákazníka
  • Dokončování montáže strojů, pokud je to nutné
  • Příprava strojů k transportu
  • Příprava zpráv o instalacích/servisu

Nabídka:

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, občerstvení na pracovišti, firemní akce
  • Přátelský kolektiv
  • Atmosféra malé společnosti
  • Okamžitý nástup možný
  • Nadstandardně proplacené přesčasy + další bonusy a kapesné

Požadavky:

  • Vyhlášku 50.
  • Angličtina, němčina vítána/Language optionally
  • Vzdělání: Středoškolské - zaměření na strojní inženýrství vítáno
  • Elektrotechnické znalosti
  • Řidičský průkaz: min. skupina B, ostatní skupiny vítány
  • Svářečský certifikát vítan, popř. alespoň znalost sváření
  • Ochota často cestovat do zahraničí
  • Flexibilita, komunikativnost, týmový hráč
  • Manuální zručnost - zámečnické znalosti, broušení, sváření, vrtání, frézování atd.

v případě zájmu o tuto skvělou příležitost nás prosím neváhejte kontaktovat.