HR Administrator

Baví Vás administrativa a personalistika? Mezinárodní společnost nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici referent/ka oddělení personalistiky. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou.

Náplň práce:

  • zajišťování odborného a manažerského vzdělávání pro zaměstnance,
  • organizace jazykového vzdělávání a vzdělávání v oblasti BOZP,
  • zpracovávání plánů nákladů,
  • zajišťování, zpracovávání a evidence zdravotní lékařské prohlídky zaměstnanců,
  • vyřizování veškeré korespondence související s uvedenými činnostmi,
  • evidence písemností a zajišťování jejich skartace,
  • spolupráce při vedení personální agendy

Požadavky na kandidáta:

  • praxe posledních 5 let v dané oblasti,
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost pracovně právní legislativy,
  • znalost NJ nebo AJ – úroveň B2,
  • znalost MS Office
  • samostatnost,
  • komunikativnost,
  • schopnost pracovat v kolektivu,
  • zodpovědnost,
  • pečlivost,
  • flexibilita,
  • příjemné vystupování,
  • snaha učit se novému

Co můžete očekávat:

  • péče o profesní a osobní rozvoj
  • propracovaný systém mzdového a kariérního růstu
  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • týden dovolené navíc,
  • příspěvek na dopravu a stravování
  • odměny za odpracované roky a při odchodu do důchodu
  • úhrada vstupních a periodických zdravotních prohlídek
  • společenský večírek pro zaměstnance a důchodce naší firmy

Místem pracoviště je okres Havlíčkův Brod.

Pokud vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám vaše CV a my vás budeme kontaktovat.

Na spolupráci se těší

Lenka Bugnerová, REED – MSS

+420 778 885 854; Lenka.Bugnerova@reed.com