Financni koordinator projektu

Pro našeho klienta spadajícího pod organizační složku státu hledáme Finančního koordinátora projektu.

Do přátelského týmu hledáme jazykově vybaveného, schopného, pečlivého člověka se zkušeností z oblasti finančního řízení projektů. S velmi dobrými organizačními a komunikačními dovednostmi, který bude zajišťovat komplexní finanční řízení projektů delegované spolupráce.

Náplň práce:

  • Komplexní finanční řízení projektů delegované spolupráce dle požadavků a podmínek
    • Příprava rozpočtů a jejich průběžný management
    • Nastavení finančního systému všech subjektů zapojených do projektu tak, aby odpovídal požadavkům reportování
    • Příprava a monitoring finančních plánů projektů (ve spolupráci s projektovými manažery)
    • Příprava kvartálních, pololetních, ročních a ad hoc reportů projektů
  • Komunikace s partnerskými institucemi v zahraničí a Evropskou komisí ohledně veškerých otázek, týkajících se finančního managementu projektů
  • Operativní zpracování podkladů v případě auditních kontrol
  • Aktivní spolupráce s vedoucím týmu, účetní/m a projektovými manažery

Požadavky kladené na uchazeče:

  • Státní občanství ČR/EU
  • Trestní bezúhonnost
  • Ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského stupně
  • Zkušenost z oblasti finančního řízení projektů podmínkou
  • Zkušenost z oblasti finančního řízení projektů, financovaných z prostředků EU výhodou
  • Znalost angličtiny alespoň na úrovni B2; znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího (C2)
  • Pokročilá znalost práce s počítačem (MS Office)
  • Samostatnost, proaktivní přístup
  • Zkušenost s vedením týmu výhodou
  • Spolehlivost, pečlivost, flexibilita
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v zahraniční rozvojové spolupráci
  • Neformální a přátelskou atmosféru v zázemí státní organizace
  • Podporu při zaučení a přebírání agendy
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní sick days
  • Stravenkový paušál
  • Notebook, telefon
  • Podporu osobního rozvoje dle individuálního výběru
  • Pružnou pracovní dobu

Nástup: ihned, případně dle dohody

Místo výkonu práce: Praha

#jobvacancy #financnikoordinator #financialcoordinator #finance #pracevPraze

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší,

Natálie Porvisová

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
Email: natalie.porvisova@reed.com

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce http://www.reedglobal.cz/ nebo na našem LinkedInu  www.linkedin.com/company/reed-czech-republic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.