Financial controller

Pro našeho klienta z oblasti developmentu průmyslových prostor obsazujeme pozici Financial Controller.

Pokud již máte alespoň kratší zkušenost z oblasti controllingu, mluvíte plnně anglicky a chcete se stát součástí přátelského týmu v nekorporátním prostředí, pak je tato možnost právě pro Vás.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Příprava a aktualizace přehledu nákladů jednotlivých projektů a související kontrola.
  • Monitorování aktuálního stavu nákladů běžících projektů a koordinace s dostupnými prostředky na bankovních účtech.
  • Reporting, kalkulace a monitoring projektů a fees.
  • Sledování cash flow společnosti a projektových SPV a příprava finančních výhledů.
  • Příprava ročního rozpočtu a jeho revize.
  • Měsíční sledování P&L a porovnání s rozpočtem.
  • Sledování zůstatku na účtech, očekávaných příjmů a výdajů; navrhování uložení volných prostředků na deposita.
  • Sběr a analýza dat pro investory a banky.
  • Komunikace s externí účetní firmou, auditory.
  • Příprava podpůrných reportů a analýz v rámci oddělení.
  • Komunikace s centrálou, makléřem ohledně pojistných smluv, administrace této agendy.
  • Koordinace valuací.
  • Příprava pravidelných inventarizací účtů.
  • Záskok za junior účetní (v případě potřeby).
  • Další dílčí úkoly dle zadání Zaměstnavatele.

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání - ideálně ekonomického směru
  • AJ - B2/C1 - nutností!
  • Pokročilou znalost MS Excel.
  • Zkušenosti z controllingu/auditu/intershipu z obdobné oblasti.
  • Proaktivitu, spolehlivost.
  • Time-management skills a týmového ducha.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day
  • Stravenkový paušál 100 Kč/den
  • Měsíční příspěvek 1500 Kč pro volitelné benefity (Multisport karta, volnočasová karta Pluxee, penzijní připojištění)
  • Služební telefon a notebook k využití i pro soukromé účely
  • Služba uLékaře s možností rozšíření až na 5 rodinných příslušníků
  • Fyzioterapeut na pracovišti - Hodiny anglického jazyka s rodilým mluvčím
  • Občerstvení a pitný režim na pracovišti
  • Firemní akce a teambuildingy
  • A další.

Lokalita: Praha

Smlouva: na dobu určitou - při vzájemné spokojenosti možnost prodloužení

Nástup: ihned/dle domluvy

#FinancialController#Controlling #english #pracevPraze #Praha

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší,

Natálie Porvisová

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
Email: natalie.porvisova@reedglobal.com

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce http://www.reedglobal.cz/ nebo na našem LinkedInu  www.linkedin.com/company/reed-czech-republic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.