Elektrotechnik

Prosperující a stabilní společnost s dlouholetou tradicí v tiskařském průmyslu, hledá nové kolegy se zájem o nejmodernější technologie a se zájmem o péči o ně a o klienty, které je využívají.

Pravidelný růst firmy dává zaměstnancům příležitost být součástí mezinárodního týmu a spolupracovat na výrobě a distribuci velkých tiskařských strojů pro společnosti po celém Česku.

Společnost nepožaduje pravidelné dojíždění do centrály v Praze - práci je tedy možné vykonávat odkudkoliv na území Čech.

Náplň práce:

  • Kompletace tiskařských strojů u klientů v Česku ( primárně v Čechách )
  • Spouštění a oživování zařízení
  • Diagnostika, testování a odstraňování případných závad

Požadavky:

  • Vzdělání "elektro" zaměření
  • Platná vyhláška 50 §6
  • Aktivní přístup k práci
  • Rozumět montážním postupům a elektrotech. výkresům
  • Řidičský průkaz sk. B - otevřenost k cestování v Česku

Odměna:

  • Motivační mzda dle zkušeností a praxe
  • Plná mzda i v případě žádných výjezdů ( v takovém případě home office )
  • Dojíždění do sídla firmy není nutné, možnost výjezdu odkudkoliv.
  • Služební vůz i pro soukromé využití
  • Služební telefon s neomezeným tarifem a notebook
  • Profesní vzdělávání, sdílení zkušeností, školení