Coating Technologist

Máte vhled do chemikálií a povrchových úprav? Nebo Vás tato oblast zaujala a chcete pracovat ve výrobní společnosti s možností využít laboratoř?

Nebaví Vás rutina a zajeté pracovní procesy, ale naopak, když je oddělení živé a máte neustále nové podněty? Když můžete improvizovat a přinášet nová řešení na postupy, které nefungují?

Pokud ano, pak čtěte dále!

Náplň práce:

  • Příprava technologie včetně dokumentace
  • Tvorba pracovních postupů a následné přepracování, když pracovní postup nevyhovuje
  • Komunikace s kolegy pro vyladění technologie a postupů, možnost využít laboratoř
  • Optimalizace procesů za účelem zvýšení produktivity a kvality výroby
  • Řízení vlastních projektů a stanovování si vlastních milníků pro úspěšné dokončení
  • Zavádění nových výrobků do výroby, řešení reklamací, účast na auditech

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo chemického směru – není podmínkou, ale usnadní porozumění technologie lakování
  • Zkušenost z výrobního oddělení – pro uchopení pracovní náplně a tvorbu pracovních postupů
  • Flexibilní uvažování a schopnost se lehce přizpůsobit změnám – váže se k povaze technologie a změnám pracovních postupů
  • Velkou výhodou znalost povrchových úprav / chemikálií
  • Aktivní znalost anglického jazyka – zejména pro případný kariérní posun na Specialisty lakování (komunikace se zahraničními kolegy)
  • Znalost MS Office

Zaměstnavatel nabízí:

  • Unikátní produkt a zajímavá technologie
  • Mladý, přátelský tým (různé společné aktivity) a skutečně stabilní zázemí společnosti (dlouhodobě naplánované zakázky, nízká fluktuace)
  • Propracované zaučení
  • Roční i půlroční bonusy
  • Příspěvek na dojíždění do práce (dle IDS zón)
  • Možnost rozvoje na různorodých vzdělávacích kurzech
  • Možnost kariérního posunu na Specialistu lakování
  • Flexibilní 7,5h pracovní doba
  • Home Office po domluvě s vedoucím
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování, důchodové a životní pojištění, sportovní aktivity
  • A další skvělé benefity

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, budu se moc těšit na Vaše CV a komunikaci s Vámi.

Veronika Grosová, REED Recruitment Specialist – Engineering tým

+420 601 321 464; veronika.grosova@reed.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.