CFD and FEM Engineer

Nová pozice v Brně! K zaběhlému zahraničnímu týmu výpočtářů hledáme zkušeného výpočtáře do Brna, který by působil lokálně a do týmu konstruktérů přinesl know-how simulací CFD a FEM.

Budete mít příležitost se dostat k zajímavým projektům a technologiím, pracovat samostatně a také čerpat znalosti v oblasti výpočtů od zkušených kolegů. Jelikož je to nová pozice, otevírá dost možností pro upevnění i rozvoj znalostí a následný růst.

Co bude Vaším úkolem?

  • Práce na vývojových projektech
  • Tvorba a provádění simulací - CFD a FEM (Ansys)
  • Komunikace se zahraničními a lokálními týmy
  • Podávání návrhů zlepšení v oblasti simulací a následné konstrukce
  • Podpora zákazníkům v technických otázkách

Potřebné požadavky:

  • SŠ / VŠ technické vzdělání
  • Znalost a zkušenost s výpočty CFD a FEM
  • Praxe alespoň 2 roky
  • Znalost konstrukčního programu (3D)
  • Anglický jazyk - schopnost domluvit se, účastnit se schůzek s kolegy z jiných zemí
  • Samostatnost, proaktivita a entusiasmus pro techniku a obor

A čím Vás zaměstnavatel zaujme?

  • Jedná se o společnost, která má stabilní pozici na trhu a dlouhodobě naplánované zakázky
  • Nabízí profesní růst, školení a certifikace
  • Pohodový tým lidí
  • Pravidelné měsíční odměny + půlroční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Multisport karta
  • Firemní stravování
  • Odborné vzdělávání a školení
  • Jazykové kurzy zdarma
  • 5 týdnů dovolené
  • Různé možnosti kariérního posunu díky mezinárodnímu působení
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Výhodné mobilní tarify pro soukromé účely
  • Služební telefon, notebook

Místo pracoviště: Brno

Nástup: Ihned / dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mi zaslat Váš životopis v angličtině a vše společně probereme.

Anna Nováková, Reed Specialist Recruitment – Engineering tým

+420 702 093 129; anna.novakova@reed.com

Sledujte nás i na www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.