Business Development Support

Pro našeho klienta - společnost specializující se na zpracování syntetického grafitu hledáme sebevědomého/mou  kandidáta/tku na pozici Business Development Support.

Náplň práce

  • Příprava nabídek a jejich zpracování
  • Příprava a kontrola smluv
  • Komunikace s obchodními partnery
  • Vystavování/přijímání transportních dokumentů, dodacích listů, faktur, dobropisů
  • Asistence při vyřizování reklamací
  • Zadávání dat do systému, práce s interní databází
  • Příprava reportů
  • Administrativní podpora při rozvoji společnosti

Co od Tebe očekáváme?

  • Český jazyk - C2
  • Anglický jazyk - pokročilý
  • SŠ vzdělání
  • Min. 2 roky zkušenost na administrativní pozici
  • Otevřenost, komunikativnost, pracovitost, samostatnost, zodpovědnost
  • Znalost Microsoft Office - Excel, Word, Outlook, PowerPoint
  • Proaktivní přístup, ochota učit se novým věcem

Co můžeme nabídnout?

  • Stabilní zázemí rychle se rozvíjející společnosti
  • Práce na HPP
  • Kompletní zaškolení a zaučení do organizačních a technických postupů
  • Mladý, přátelský a ambiciózní kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • Roční bonus
  • Macbook a iPhone i pro soukromé účely
  • Čtvrtletní team building
  • Multisport karta

Nástup možný ihned.

Lokalita: Praha

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší
Natálie Porvisová

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.